Anasayfa Altcoin Bu Coin, Yüzde 55'ten Fazla Arttı: Sebebi Manipülasyon mu?

Bu Coin, Yüzde 55'ten Fazla Arttı: Sebebi Manipülasyon mu?

Altcoin

LOOM fiyatı bir haftada yüzde 55'ten fazla artış gösterdi. Kripto analisti Cilinix, bunun manipülasyondan kaynaklı olabileceğini dile getirdi.

Bu Coin, Yüzde 55'ten Fazla Arttı: Sebebi Manipülasyon mu?

Loom Network'ün yerel LOOM tokeninin fiyatı geçtiğimiz hafta yüzde 55'in üzerinde bir artışla 0,2667 dolara yükselerek önemli kazançlar elde etti.

Bu, LOOM'un 2018'in başlarında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,6834 dolardan bu yana ulaştığı en yüksek fiyatı işaret ediyor.

Loom Network, başlangıçta Ethereum (ETH) için inşa edilmiş ve o zamandan beri kurumsal blockchain çözümlerine odaklanmaya başlayan bir Layer-2 ölçeklendirme çözümüdür. Ağ, yetkilendirilmiş hisse kanıtı (DPoS) konsensüs modeli kullanıyor ve Plasma yan zincirleri gibi özellikler aracılığıyla blockchain ölçeklenebilirliğini ve kullanılabilirliğini geliştirmeyi amaçlıyor.

LOOM, 2018'deki rekor seviyesine göre hala yaklaşık yüzde 61 düşüşte olsa da son fiyat artışı, daha önce göz ardı edilen projeye yönelik ilginin yeniden artmasını sağladı. Son fiyat artışını açıklayacak belirgin bir duyuru yapılmaması, hareketin tamamen piyasa güçlerine atfedilebileceğini düşündürüyor.

Bu Coin, Yüzde 55'ten Fazla Arttı: Sebebi Manipülasyon mu?

Analist Manipülasyona İşaret Etti

YouTube kripto analisti Cilinix tarafından 13 Ekim'de yapılan bir analize göre; LOOM'un son fiyat hareketi, dalgalanmayı yönlendiren temel haberlerin eksikliği göz önüne alındığında, manipülasyondan kaynaklanıyor gibi görünüyor.

Cilinix; Upbit gibi borsalardan gelen yoğun işlem hacminin, genellikle yapay fiyat enflasyonunun bir işareti olduğunu belirtiyor ancak kısa vadede manipülasyon, fiyatı yükseltmeye devam edebilir.

Cilinix, momentumun devam etmesi halinde Fibonacci uzatma seviyesine karşılık gelen 0,32 doları bir sonraki hedef olarak belirledi. Fakat LOOM'un yükselişini sürdürmesi için 0,225 dolarlık desteği koruması gerekiyor. Bu seviyenin altında bir kırılma, muhtemelen bir tersine dönüşe işaret edecek ve 0,10 dolara geri dönecektir.

Şimdilik Cilinix, deneyimli yatırımcıların LOOM'un hangi yönde kırılabileceğine dair işaretler için yukarı yönde 0,30 dolar ve aşağı yönde 0,225 dolar seviyelerini yakından takip etmelerini öneriyor. Son kazançları yönlendiren manipülasyon olasılığı göz önüne alındığında dikkatli olunması gerekiyor.

Bu Coin, Yüzde 55'ten Fazla Arttı: Sebebi Manipülasyon mu? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar