Anasayfa Altcoin Bu Coin,Yeni Bir Kilometre Taşına Ulaştı: Tam 5 Milyon...

Bu Coin,Yeni Bir Kilometre Taşına Ulaştı: Tam 5 Milyon...

Altcoin

Bir altcoinde uzun vadeli sahiplerin toplam sayısı 5 milyona ulaştı.

Bu Coin,Yeni Bir Kilometre Taşına Ulaştı: Tam 5 Milyon...

Litecoin'in üçüncü halving'inden sadece bir ay sonra coin, yeni bir kilometre taşına ulaştı. LTC'nin çantasındaki son başarı, yatırımcıların coin'e olan güvenini yansıttı.

Bununla birlikte LTC yatırımcılarının sayısı artmaya devam etse de, 24 saatlik işlem hacmi yüzde 3'ün üzerinde düştüğü için yatırımcıların coin'i alıp satma istekliliği düşük kaldı. Litecoin'e duydukları güven kısa vadede etkilerini gösterecek mi, yoksa yatırımcıların bir boğa koşusu için beklemesi mi gerekecek?

Litecoin'e Yönelik Güven Fazla

IntoTheBlock'un 7 Eylül tarihli tweet'i, Litecoin'in toplam uzun vadeli hodler sayısının 5 milyona ulaştığını ortaya koydu. Bu olay, varlığa olan güvenin arttığına işaret etti.

Dahası, Glassnode'un grafiği bir başka ilginç metriğe daha işaret etti. Litecoin'in Hodler Net Pozisyonunda bir değişiklik oldu ve hodlerların son birkaç ay içinde yeni pozisyonlar biriktirdiğini ortaya koyarak yatırımcıların LTC'den büyük umutları olduğunu daha da kanıtladı.

Bu Coin,Yeni Bir Kilometre Taşına Ulaştı: Tam 5 Milyon...

Bu inanç, coin'in sosyal alandaki performansına da yansıdı. LunarCrush'a göre, LTC etrafındaki yükseliş trendi geçen ay yüzde 50'den fazla artarken, düşüş trendi yüzde 60'ın üzerinde azaldı.

Ayrıca, sosyal baskınlığı da iyimser görünecek şekilde yüzde 23 oranında arttı.  

Kısa Vadede Bir Gelişme Var mı?

Yatırımcıların Litecoin'e olan güveni, yeşile dönen fiyat grafiği üzerindeki etkilerini göstermeye başladı. CoinMarketCap'e göre, LTC fiyatı son 24 saat içinde yüzde 1 artış gösterdi. Yazım sırasında LTC fiyatı, 4,6 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri ile 63,67 dolardan işlem görüyordu.

Coin'in MVRV oranı geçen hafta toparlandı ve yükselişe geçti. Fakat fiyat artışına işlem hacminde bir düşüş eşlik etti. Bir başka düşüş ölçütü de LTC'nin son zamanlarda düşen 1 haftalık fiyat oynaklığıydı.

Bununla birlikte piyasa göstergelerinden birkaçı yükseliş trendini koruyor. Örneğin MACD, boğaların piyasaya liderlik ettiğini gösterdi. Litecoin'in Chaikin Para Akışı (CMF) da nispeten yüksek kaldı.

Para Akışı Endeksi (MFI) bir yükseliş kaydetti ve yazım sırasında nötr işarete doğru yöneldi. Bu da devam eden bir yükseliş trendi şansını artırdı.

Bu Coin,Yeni Bir Kilometre Taşına Ulaştı: Tam 5 Milyon...

Kaynak: AMBCrypto

Bu Coin,Yeni Bir Kilometre Taşına Ulaştı: Tam 5 Milyon... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan