Anasayfa Analiz Bu Dörtlü Şaha Kalktı: İşte Piyasadaki Son Gelişmeler..

Bu Dörtlü Şaha Kalktı: İşte Piyasadaki Son Gelişmeler..

Analiz

Küresel kripto piyasası son saatlerde olumlu bir trend gördü. Peki bu dörtlüde son durum nedir? İşte piyasadaki son gelişmeler ve detayları..

Bu Dörtlü Şaha Kalktı: İşte Piyasadaki Son Gelişmeler..

Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) ve diğerlerinin performansı önemli bir gelişme gösteriyor. Piyasa, Binance Exchange ile ilgili söylentiler olduğu için son iki gündür çalkantılarla karşı karşıya kaldı. Bahsedilen durum, nispi istikrarın ardından nihayetinde durma noktasına gelen hızlı geri çekilmelere yol açtı. Piyasa gelişmeye devam ettikçe, değerinde önemli bir değişiklik oldu.

Elon Musk, PayPal ile rekabet edebilmek için bir ödeme uygulaması yaratmanın ipuçlarını verdi. Twitter sahibi yaptığı açıklamada, Twitter'ın İngiliz televizyon programı Black Mirror'ın bir bölümüne döndüğünü söyledi. Ayrıca, PayPal'a kıyasla daha iyi olacak bir Twitter ödeme işlemcisi üzerinde çalıştığını belirtti. Bir Twitter kullanıcısı ona ödeme sistemini yeniden keşfedip keşfetmeyeceğini sorduğunda Musk bunun harika olacağını söyledi.

Elon Musk, Twitter'ın ödemeler sektörüne nasıl yaklaşması gerektiğine dair fikirlerini açıkladı. Twitter'ın yeni sahibi, kullanıcıların yakında bu platform üzerinden birbirlerine para gönderebileceklerini söyledi ancak yalnızca onaylanmış banka hesaplarına para transferi yapılmasına ilişkin bir kısıtlama olacaktır. Elon Musk, Twitter Blue'nun ödeme sisteminin önünü açmaya yardımcı olacağını kaydetti.

İşte Bitcoin (BTC) ve Binance Coin'in (BNB) de arasında bulunduğu 4 altcoinin performansını analiz eden mevcut piyasa durumuna kısa bir genel bakış:

Bitcoin (BTC) Bu Fiyata Yaklaştı

Bitcoin'in (BTC) performansı önemli bir gelişme gösteriyor. En son veriler, son 24 saatte %2,44 arttığını gösteriyor. Bitcoin'in (BTC) haftalık performansı, %6,37 eklendiğini gösteriyor.

Bitcoin (BTC) Bu Fiyata Yaklaştı

Bitcoin'in (BTC) fiyat değeri şu anda 17.878,55 dolar aralığında. Bitcoin'in (BTC) piyasa değeri 343.869.284.761 $ olarak tahmin ediliyor. Bitcoin'in (BTC) 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 23.003.310.494 dolardır.

Binance Coin (BNB) Gücünü Yeniden Kazanıyor mu?

Tron'un kurucusu Justin Sun, Binance'ten 100 milyon Binance USD (BUSD) çekti. Sun bunu Çarşamba günü yaptı ve bu, FUD'un sona eriyor olabileceğinin bir göstergesi. Muazzam bir geri çekilme baskısıyla karşı karşıya kalan borsayı desteklemek için bu tutarı yatırmıştı.

Binance Coin (BNB) Gücünü Yeniden Kazanıyor mu?

Binance Coin'in (BNB) performansı da sermaye akışı nedeniyle gelişme gösterdi. En son veriler, son güne göre %1,93 arttığını gösteriyor. Yedi günlük veriler %3,85 oranında değer kaybettiğini gösteriyor.

Binance Coin (BNB) fiyat değeri şu anda 272,17 $ aralığında. Bu kripto paranın piyasa değeri 43.538.689.642 $ olarak tahmin ediliyor. Aynı kripto paranın 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 1.278.396.707 dolar.

TRON (TRX) Yükselişte mi?

Piyasa onun için elverişli olmaya devam ettiği için Tron'un (TRON) değeri de artıyor. En son veriler, son 24 saatte %3,43 arttığını gösteriyor. Yedi günlük veriler, %3.90'lık bir artış kaydettiğini gösteriyor. TRON (TRX) fiyat değeri şu anda 0,0552 $ aralığında.

TRON (TRX) Yükselişte mi?

Tron'un (TRON) piyasa değeri 5.080.985.219$ olarak tahmin ediliyor. Bu kripto paranın 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 235.398.580$'dır. Aynı miktar kendi yerel para biriminde yaklaşık 4.265.730.774 TRX'tir.

Avalanche (AVAX) Yükselişi

Avalanche (AVAX) ayrıca yükseliş eğilimi gösteren yatırımcılar nedeniyle iyi bir durumda kaldı. En son veriler, son 24 saatte %5,61 arttığını gösteriyor. Haftalık veriler, %4,55'lik bir artış kaydettiğini gösteriyor. Avalanche (AVAX) fiyat değeri şu anda 13,80 $ aralığında.

Avalanche (AVAX) Yükselişi

Avalanche (AVAX) piyasa değeri 4.286.892.069$ olarak tahmin ediliyor. Bu kripto para 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık 294.719.518 $'dır. Bu kripto para dolaşımdaki arzı yaklaşık 310.673.952 AVAX'tır.

Son Düşünceler

Küresel kripto piyasası son saatlerde olumlu bir durum gördü. Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğerlerinin performansı yükseliş eğilimi gösteriyor. Binance'in çöktüğüne dair söylentiler yavaş yavaş söndükten sonra piyasadaki yolculuğuna yeniden başladı. Mevcut değişikliklerin bir sonucu olarak, küresel piyasa değerinde bir iyileşme olmuştur. En son veriler, 874.96 milyar dolar olarak tahmin edildiğini gösteriyor.

Bu Dörtlü Şaha Kalktı: İşte Piyasadaki Son Gelişmeler.. içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar