Anasayfa Altcoin Bu Gerçekleşirse XRP'nin Fiyatı Yüzde 20 Patlama Yapabilir!

Bu Gerçekleşirse XRP'nin Fiyatı Yüzde 20 Patlama Yapabilir!

Altcoin

Piyasa değerine göre altıncı en büyük kripto para birimi olan XRP, tüm koşullar uyumlu olursa %20 kazanç için hazırlanıyor olabilir...

Bu Gerçekleşirse XRP'nin Fiyatı Yüzde 20 Patlama Yapabilir!

Popüler altcoinlerden biri olan XRP, fiyatın yakında tersine döneceğini gösteren düşen bir kama paterni içinde işlem görüyor, fakat kırılım boyutu bilinmiyor. Yazım esnasında, XRP son 24 saatte marjinal bir artışla 0,47 dolara yükseldi. En büyük kripto para borsası olan Binance'in hafif artış gösteren BNB tokenini kurtaran XRP, ilk 10 arasında yeşil renkte kalan tek kripto para birimi olmaya devam ediyor.

XRP'nin işlem hacmi, son 24 saatte 637 milyon dolarlık işlemle yaklaşık %68 arttı. Bu, tüccarların XRP'nin yaklaşan hamleleri üzerine bahis oynamasından kaynaklanıyor.

Twitter tüccarı "CoinsKid", haftalık XRP tablosunda tarihsel olarak kazançlarla sonuçlanan önemli desteği vurguluyor. Tüccar, fiyat yukarı doğru hareket etmeye çalışırken 0,55 dolarlık bir hedefi vurgularken, 0,31 doların sonunda destek haline geldiğini kaydetti.

Mevcut fiyatı olan 0,47$'dan alındığında, bu yaklaşık %20'lik bir hareketi temsil ediyor. Başka bir tweet'te "Coinkid", XRP 0,56 dolarlık direnci aşması durumunda minimum 0,69 dolara çıkabileceğini tahmin ediyor.

Göstergeler Pozitife İşaret Ediyor! 

Kripto uzmanı Ali, Santiment istatistiklerine dayanarak Şubat ayından bu yana yaklaşık 570 milyon dolar değerinde 1,1 milyar XRP'nin balinalar tarafından satın alındığını bildirdi. XRP, birikimin arttığını gösteren balina alımını görmeye devam ediyor.

Bu Gerçekleşirse XRP'nin Fiyatı Yüzde 20 Patlama Yapabilir!

Zincir üstü analitik firması Santiment, XRP'nin Pazartesi günü erken saatlerde tartışmada bir artış fark ettikten sonra hafta başında sosyal hakimiyette büyük bir artış gördüğünü belirtiyor. Genel olarak, tüccarlar fiyatı düşerken bir varlık hakkında daha fazla konuştuğunda, fiyatın FUD ve kısa pozisyonları iptal etmek için yükselme olasılığını artırdığını söyleyerek devam ediyor. Hafta sonu Santiment, XRP'nin daha düşük fiyatlarla özellikle yüksek miktarda satış gördüğünü ve bunun sıçrama şansını artırdığını belirtti.

Kaynak: U.Today

Bu Gerçekleşirse XRP'nin Fiyatı Yüzde 20 Patlama Yapabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi 20 Bitcoin Cüzdanı
Rehber Hüseyin Özlan