Anasayfa Altcoin Bu Hafta Dikkatle Takip Etmeniz Gereken En İyi 3 Altcoin

Bu Hafta Dikkatle Takip Etmeniz Gereken En İyi 3 Altcoin

Altcoin

Bu hafta mutlaka takip etmeniz gereken en iyi 3 altcoin projesi sizce hangileri olabilir? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Bu Hafta Dikkatle Takip Etmeniz Gereken En İyi 3 Altcoin

Son dönemde kripto piyasasında volatilitenin arttığı görüldü ve Bitcoin bu alanda yine başı çekmeyi başardı. Ethereum ve XRP'de artan piyasa faaliyetine yanıt olarak güç gösterdi. Piyasa hareketlerindeki bu artış, Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) tutanaklarının yayınlanmasıyla tetiklendi.

Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell, başlangıçta beklenenden daha fazla faiz indirimi potansiyelinin olduğunu ima etti. 1 yıllık faiz oranı görünümü %5,1'den %4,6'ya düşerek kripto para birimi manzarasında değişimlere yol açtı.

Peki sizce bu hafta izlemeniz gereken en iyi altcoin projeleri hangileri olabilir? Uzmanlar hangi varlıklara dikkat çekiyor? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

1. Cardano (ADA)

Bu Hafta Dikkatle Takip Etmeniz Gereken En İyi 3 Altcoin

Cardano (ADA), son dönemde yaptığı %18'lik önemli bir kazançla kendisini ilk on arasında en iyi performans gösteren kripto para birimi olarak öne çıkardı. En son güncelleme itibarıyla Cardano (ADA), 23,1 milyar dolarlık önemli bir piyasa değeri ile yaklaşık 0.62 dolar civarında konumlanıyor.

Cardano (ADA) diğerlerinden ayıran şey, satış baskısını absorbe etmedeki ustalığı ve bunun sonucunda haftalık %47'lik etkileyici bir kazanç elde etmesidir. Aralık ayı boyunca token, %65'i aşan kazançlar sergileyerek rakiplerini sürekli olarak geride bıraktı diyebiliriz.

2. Solana (SOL)

Bu Hafta Dikkatle Takip Etmeniz Gereken En İyi 3 Altcoin

Kripto para sektöründeki olumlu hava, Solana'nın fiyatını kısa süreliğine 74 dolara dokunarak Mayıs 2022'den bu yana en yüksek noktasına ulaştırdı. Popüler altcoin ayrıca, yaptığı hamleler ile günlük %10'luk bir artışa işaret ediyordu diyebliriz.

Santiment, yaşanan bu olumlu duygulardaki artışı Solana ağındaki yeni projeler tarafından planlanan bir dizi airdrop'a bağlıyor.

3. BONK

Bu Hafta Dikkatle Takip Etmeniz Gereken En İyi 3 Altcoin

Solana merkezli meme kripto para olan BONK, Coinbase'in tokeni listeleyeceğini duyurmasının ardından son 24 saat içinde %40'lık etkileyici bir artış yaşadı. Bu gelişme, BONK'u Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) izinden giderek platformdaki üçüncü en büyük meme kriptosu olarak konumlandırdı. Açıklamanın ardından BONK, 0,000014 dolardan işlem gördü ve buna 235 milyon doları aşan önemli bir işlem hacmi eşlik etti.

Geçmişte Coinbase listelemeleri, listelenen token için sıklıkla kısa vadeli fiyat artışlarına yol açarak seçilen projelere meşruiyet ve güven duygusu kazandırıyordu. Yatırımcılar, Coinbase'in seçici listelemesinin hafta sonu değeri üzerindeki etkisini heyecanla beklerken, kripto paranın eklenmesi meme alanındaki heyecana katkıda bulunuyor diyebiliriz.

Bu Hafta Dikkatle Takip Etmeniz Gereken En İyi 3 Altcoin içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan