Kripto Para Haberleri

Bu Hafta İzlenmesi Gereken 5 Kripto Para Birimi

Dijital çağın bu dönemindeki en büyük yeniliklerden biri kripto para birimleridir. Yıllar geçtikçe, kripto para birimleri dünyanın her yerinde muazzam bir oranda popülerlik kazandı. Kripto para birimleri, para işlevi görecek şekilde tasarlanmıştır. Dünya genelinde itibari para birimlerine bir alternatif olarak kabul edilirler. Kripto para piyasasında ticaret yapmak büyük bir sürpriz değil. Pek çok insan, risk alma yeteneklerine bağlı olarak bu pazara giriyor. Kripto para birimlerinin hem bir yatırım fırsatı hem de bir değişim aracı olarak artan kabulü, günümüzün teknoloji açısından zengin dünyasında kripto paralar hakkında konuşmak için çok fazla neden var. Bununla birlikte, işte bu hafta izlenilmesi gereken en iyi ilk 5 kripto para birimi:

Tether (USDT)

Tether (USDT)

1 dolarlık fiyatıyla en iyi kripto para birimlerinden biri olarak kabul edilir. Sebepler çoktur. Bugün Tether’in büyük bir işlem hacmi var. Kesin olmak gerekirse, Tether 24 saatlik en yüksek işlem hacimlerinden birine sahip olduğu için dikkat çekiyor. Tether’in kripto para piyasası için neden bu kadar kritik olduğuna şaşmamalı. Bu yüksek ticaret hacmi, daha fazla tüccarın USDT’ye yönelmesinin nedenlerinden biridir. Fiyatın 1 doların altına düşmeyeceğine dair her zaman kesin bir inanç olmasına rağmen, USDT fiyatı kısa bir süreliğine 1 doların altına yani 0.99 dolara düşebilir. Bununla birlikte, Tether çok fazla oynaklığa sahip olmayan bir sabit koindir. Bu açıdan Tether (USDT) diğer kripto para birimlerine bir geçiş aracı, kripto para düşüşlerinden korunma aracı ya da dolar yatırımı olarak düşünülebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ünlü analist uyardı! İşte bu kripto para %30 değer kaybedebilir

Ethereum (ETH)

Ethereum (ETH)

Bitcoin’den sonra Ethereum, dünyadaki en popüler kripto para birimidir. Ethereum’un popüler olmasının bir başka nedeni de bir kripto para birimi olmanın yanı sıra aynı zamanda çok işlevsel bir blockchain platformu olmasıdır. Bu platform ile yeni tokenler oluşturmak ve merkezi olmayan uygulamalar geliştirmek mümkündür. Günlük ticaret açısından iyi bir oynaklık kâr elde etmek için büyük bir fırsat sağlayabilir. Artık, Ethereum kripto para borsalarının çoğunda listelendiğinden dolayı neredeyse her bir kripto para borsasından Ethereum alabilirsiniz.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB)

Sadece birkaç yıl önce, en tanınmış borsalardan biri olan Binance kendi kripto para birimini, Binance Coin’i piyasaya sürdü. Binance kendi kripto para birimini çıkaran tanınmış bir borsa olunca BNB’ye duyulan güven hızlıca arttı. BNB’nin bu haftanın ilk 5 listesinde olmasının sebebi, artan taleptir. BNB 560 dolarlık fiyatıyla kripto para ticaretine başlamak için ideal bir kripto para birimidir.

Tron (TRX)

Tron (TRX)

Tron, ilişkili olduğu gelişmeler ile dünya çapında herkesin dikkatini çekti. Bu, yüksek oynaklık ile birlikte TRX en uygun kripto para birimlerinden biridir. Tron, ilk olarak Web’deki tüm sınırları kaldırmak için bir platform olarak yaratıldı. Ayrıca, takas edilen her içerik için bir ödül var. Bu TRX platformunun ana fikri olduğu için Tron kripto para birimi de hızla büyüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Paypal'dan Dev Hamle! Stablecoin için Çalışmalar Başlatıldı!

EOS

EOS

EOS kripto para biriminin fiyatı birçok kez çok yüksek seviyelere çıktı. Bu, yüksek oynaklık olduğu anlamına geliyor. Dolayısıyla, bu yüksek oynaklık nedeniyle kâr elde edilebilir. Dünya çapındaki çoğu borsada desteklenen EOS özellikle yüksek oynaklığı ve kripto para destekçileri tarafından sevilmesinden dolayı bu hafta izlenilecek ilk 5 kripto para birimi listesinde yer alıyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu