Anasayfa Altcoin Bu Hafta Sonu İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi

Bu Hafta Sonu İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi

Altcoin

Kripto para piyasası yılbaşı rallisine hazırlanıyor gibi görünüyor. Gelin birlikte bu hafta sonu gözden kaçırılmaması gereken 3 kripto paraya bir bakalım...

Bu Hafta Sonu İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi

Küresel kripto piyasası değeri son 24 saatte %2 artarak şu anda 1,74 trilyon dolara ulaştı. Orijinal kripto para Bitcoin (BTC), haftalık grafiklerde %2,7 artış göstererek 44.000 dolar seviyesinin hemen altında seyrediyor. Piyasadaki toparlanma Noel boyunca ve yeni yıla kadar devam edebilir. 

Bununla birlikte, bu hafta sonu izlenecek en iyi 3 kripto para projesine gelin birlikte bakalım:

1. Solana (SOL)

Solana (SOL) şu anda en iyi 10 proje arasında en iyi performans gösteren kripto para birimidir. Dijital varlık Ocak ayından bu yana %880'in üzerinde arttı ve 100 dolar seviyesine yaklaşıyor. Token Noel'e kadar 100 doları aşabilir ve yükselişini yeni yılda da sürdürebilir.

Bu Hafta Sonu İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi

Solana (SOL) şu anda haftalık grafiklerde %31,2 ve geçen ay %81'in üzerinde artış gösterdi. Solana (SOL), neredeyse iki yıl önce Kasım 2021'de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 259,96 dolardan şu anda %62'nin üzerinde düşüş yaşadı.

2. Avalanche (AVAX)

Avalanche (AVAX), 2023'te etkileyici sonuçlar veren diğer bir üst düzey kripto para birimidir. Ocak ayından bu yana tokenin fiyatı %340'ın üzerinde arttı. Avalanche (AVAX), 2023'ün büyük bölümünde mücadele ettikten sonra Kasım ayında toparlanmaya başladı. 

Bu Hafta Sonu İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi

Tokenin son yükselişi, son token kilidinin açılması ve JPMorgan ve Citi ile olan ortaklığından kaynaklanıyor olabilir. Avalanche (AVAX) haftalık grafiklerde %22,5 ve önceki ayda %140'ın üzerinde artış kaydetti. Bu gidişle token Noel'e kadar 50 dolara ulaşabilir.

3. Near Protocol (NEAR)

Bu Hafta Sonu İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi

Near Protocol (NEAR) şu anda en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer alıyor. Token, son 24 saatte %24,6 artış göstererek yılın en yüksek seviyesi olan 3,56 dolara ulaştı. Üstelik varlık son yedi günde %57,9, önceki haftaya göre ise %94 arttı. Ocak ayından bu yana ise NEAR tokenin fiyatı %180'in üzerinde arttı.

Bu Hafta Sonu İzlenecek En İyi 3 Kripto Para Birimi içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar