Kripto Para Haberleri

Bu hafta sonu Undertaker NFT’leri satışa çıkıyor!

Profesyonel güreş şirketi WWE, ring adı “The Undertaker” ile tanınan efsanevi Mark William Calaway’in ikonik anlarını sergileyen ilk değiştirilebilir olmayan tokenlerini (NFT) bu hafta sonu yayınlayacak.

New York Borsasında listeli şirket Perşembe günü Undertaker NFT’lerinin kripto para cüzdan sağlayıcısı Bitski’nin web sitesinde Türkiye saati ile 10 Nisan TSİ 17: 30’da çıkacağını ve 11 Nisan kadar 18:30’a kadar satın alınabileceğini söyledi.

Undertaker NFT’leri geliyor

Undertaker NFT’leri dört kademede satışa sunulacak; Platin, Altın, Gümüş ve Bronz. İlk iki kademe olan Platin ve Altın’ın minimum açılış teklifleri olacak ve son iki kademe NFT’nin fiyatı sabit olacak.

Platinum NFT’nin açılışı 10.000 dolardan başlayacak ve Platinum Undertaker NFT’sini kazanan kişi 2022’de WrestleMania 38 ve 2023’te WrestleMania 39 için iki önden bilet de kazanacak.

Ayrıca Platinum NFT’yi alan kişi; VIP erişimi, otel konaklamaları, The Undertaker’dan kişiselleştirilmiş bir video mesajı, Paul Bearer ve The Undertaker tarafından kullanılan ve The Undertaker tarafından imzalanacak olan WWE Vault’tan orijinal bir Paul Bearer çantası ve kişiselleştirilmiş bir WWE Şampiyona Kemeri kazanacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Yeni Brezilya Devlet Başkanı: Kara kutuyu açacağım, kripto para projesi iptal edildi!

Gold kademesinin açılış teklifi 5.000 ABD doları olacak ve NFT’Yi kazanan kişi, 2021 veya 2022’de kendi seçtikleri Monday Night Raw veya Friday Night SmackDown’da iki ön koltuk bileti, kişiselleştirilmiş bir video mesajı ve imzalı Başlık Kemeri kazanacak.

Gümüş ve Bronz NFT katmanlarının sabit fiyatları ise sırasıyla 1.000 ve 100 dolar olacak. WWE bu girişim için Bitski ile ortaklık kurdu, bu da katılımcıların bir Bitski hesabına sahip olmasını gerektiriyor. Bu kazanan kişilerin aldıkları NFT’yi Bitski cüzdan adresine alacakları anlamına geliyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu