Analizler

Bu haftanın parlayan altcoini BNB oldu! Ünlü analist Binance Coin (BNB) grafiğini yorumladı

Kısa süre önce bildirdiğimiz gibi Binance Coin (BNB) piyasa değeri ile şu anda dünyanın en büyük 3. kripto parası oldu. BNB fiyatı son 24 saat içinde %30’un üzerinde değer kazanarak 250 dolar ve 275 dolarlık direnç seviyelerini üzerine çıktı. Ünlü analist Aayush Jindal ise Binance Coin (BNB) grafiğini yorumladı…

Binance Coin durdurulamıyor

https://www.tradingview.com/symbols/BNBUSD/

Ocak ayının sonlarında ve Şubat ayının başların 50 doların altında işlem gören Binance Coin şu anda dolardan işlem görüyor. BNB’nin bu parabolik yükselişi piyasa adını tanıtmış analistlerin BNB grafiğine bakmasına neden oldu.

Aayush Jindal:

Geçtiğimiz birkaç gün içinde Binance Coin güçlü bir boğa hareketi ile 100 doların üzerine çıktı. Bu yükselişinde BNB Bitcoin ve Ethereum’dan daha iyi performans gösterdi. Daha sonra BNB 150 dolar ve 175 doların üzerine bile yükseldi. Son rallide BNB 4 saatlik grafiklerde görülen boğa devam formasyonlarının (170 ve 200 dolar) üzerine kırdı. Buna ek olarak bugün BNB 250 doların üzerine çıkarak 284 dolarda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Yukarı yönde 285 dolar ve 300 dolarlık seviyeler ilk engellerdir. Bu seviyelere doğru bir yükselişin gelmesi için BNB’nin kısa vadede 250 doların üzerine kalması gerekiyor. Binance Coin 240 dolar ve 250 doların üzerinde kalamazsa aşağı yönde bir düzeltme yapabilir. BNB grafiğinde ilk önemli destek 225 dolardadır. BNB bu seviyenin altına çekilirse 210 dolar ya da 200 dolara kadar gerileyebilir.

Güncel Ethereum fiyatı, piyasa değeri ve hacmi

Binance Coin (BNB) fiyatı ne kadar oldu?

Binance Coin (BNB) şu anda dolardan ve Türk lirasından işlem görüyor. BNB’nin piyasa değeri güncel olarak dolarda bulunuyor. Ayrıca 24 saatlik BNB hacmi dolarda seyrediyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu