Anasayfa Altcoin Bu Hamleden Sonra, Dev Borsanın Yerel Tokeni %20 Artışa Geçt

Bu Hamleden Sonra, Dev Borsanın Yerel Tokeni %20 Artışa Geçt

Altcoin

Bu hamleden sonra, dev kripto borsası OKX'in yerel tokeni OKB, 24 saatte %20'nin üzerinde arttı...

Bu Hamleden Sonra, Dev Borsanın Yerel Tokeni %20 Artışa Geçti

Dev kripto para borsası OKX, yerel tokeni OKB fiyatında çarpıcı bir artış gördü. Tokenin değeri son 24 saatte %20'nin üzerinde artarak 45,29 dolardan 54,51 dolara sıçradı. 

Önemli bir yükseliş trendi var ve ticaret hacmi son 24 saatte %328 arttı. OKB şu anda 53,26 dolardan işlem görüyor ve önümüzdeki günlerde daha fazla kazanç bekleniyor.

Bu Hamleden Sonra, Dev Borsanın Yerel Tokeni %20 Artışa Geçti

Fiyattaki artışın nedeni, OKX'in SUI token satışını destekleyeceği duyurusuyla bağlantılı. 23 Nisan'da OKX, amiral gemisi token satış platformu olan OKX Jumpstart'ta bir token tahsis piyangosu aracılığıyla SUI token satmaya başlayacak. Bu haber, kripto para tüccarları ve meraklıları arasında büyük bir heyecan yarattı.

OKX'in Stratejik Ortaklığı ve Sui Network

20-22 Nisan tarihleri arasında OKB token sahibi olanlar, bunları SUI token ile değiştirebilecekler. 225.000.000 token satılacak ve her biri 0,1 ABD dolarına mal olacak. OKX Wallet'ın Sui Network ile stratejik iş birliği, kullanıcıların airdrop'lara ve Sui ekosistemindeki diğer etkinliklere katılabileceği anlamına gelir.

OKX, Bybit ve KuCoin dahil olmak üzere birçok kripto para borsası, SUI tokenleri sunmayı ve airdrop yerine bir abonelik yöntemi sağlamayı seçti. İzin verilenler listesinde yer alan ve ekosisteme olumlu katkılarda bulunan kişiler, bir havuzdan indirimli olarak SUI satın alabilir.

Bu Hamleden Sonra, Dev Borsanın Yerel Tokeni %20 Artışa Geçti

SUI tokeninin arkasındaki şirket olan Mysten Labs, geçen yılın Eylül ayında yatırımcılardan 2 milyar dolar değerinde 300 milyon dolar topladı. Bu son token satışının başarısı, şirketin değerini daha da artırabilir.

Ayrıca, Hong Kong bir kripto para birimi merkezi olma yolunda adımlar atarsa OKX büyük fayda sağlayabilir. OKX, Hong Kong merkezli birçok kurumsal yatırımcının ilk kripto para birimi alımlarını yapacağı yerdir. Bu nedenle OKX'in başarısı, Hong Kong'daki daha geniş kripto para birimi endüstrisinin başarısıyla yakından bağlantılıdır.

Bu Hamleden Sonra, Dev Borsanın Yerel Tokeni %20 Artışa Geçt içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan