Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Son dakika! Ünlü analistin açıkladığı bu kritik veriye göre Bitcoin yükselecek!

ABONE OL:

Çoğu analistin tahmin ettiği gibi Bitcoin çarşamba günü tekrardan 11 bin dolarda reddedildi. Son aylarda BTC 11 bin dolarda birden fazla reddedildi. Buna rağmen çok kritik bir blok zincir verisine göre lider kripto para orta vadede sadece yukarı yönde hareket edebilir. Bu analizi uzun vadede blok zincir verileri de sonuna kadar destekliyor.

Bitcoin yükselecek, işte nedeni:

Bir kripto para analisti çok kısa süre önce aşağıdaki grafiği paylaşarak BTC’nin hareketli kâr ve zarar indikatöründe (MPL) “bullish cross” oluşturduğunu söyledi.

https://www.google.com/finance

MPL, özellikle aktif kripto para yatırımcılarının kâr ve zararını takip eden bir blok zincir metriğidir. Yeşil çizgi yüksek seviyelerde olduğunda çoğu kişi kârda olur ve böylece satışların gelme riski artar. Kırmızı çizgi yüksek seviyelerde olduğunda çoğu yatırımcı satış yanlısı olur ve böylece yeni bir alış dalgasının gelme ihtimali artar.

Ünlü analist Whalemap tarafından paylaşılan aşağıdaki grafikte MPL grafiğinde hareketli zarar hareketli kâr miktarının üzerine kırdı.

 

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto para piyasası hacmi düşüş eğiliminde

https://twitter.com/whale_map/status/1306271663831560192

Whalemap:

“Kırmızı çizginin yeşil çizginin üzerine çıkması yatırımcıların zarardan Bitcoin sattığını göstermektedir ve bu boğa alanına girdiğimizi göstermektedir. Bu şekilde dipler oluşur ve kırmızı çizgi ne kadar yükselirse o kadar iyidir.”

Byzantine General’da Whalemap’in bu analizini desteklediğini ve uzun süredir Bitcoin’de boğa yanlısı olduğunu söyledi.

“Dikkat! Borsalarda Bitcoin miktarı azalıyor!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/dikkat-borsalarda-bitcoin-miktari-azaliyor/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu