Anasayfa Altcoin Bu Meme Coin Alkış Topluyor: Son 7 Ayın En Yükseğinde!

Bu Meme Coin Alkış Topluyor: Son 7 Ayın En Yükseğinde!

Altcoin

Sektörün en popüler meme coin projelerinden biri olan FLOKI, yaptığı hamleler ile bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. İşte detaylar...

Bu Meme Coin Alkış Topluyor: Son 7 Ayın En Yükseğinde!

FLOKI geçen hafta sürekli olarak yükseldi ve yedi gün içinde %30'luk bir artış kaydetti. Yükseliş, daha fazla yatırımcının gelmesiyle varlığın yerel bir zirveye ulaşmasına yardımcı oldu. 

FLOKI son 24 saatte %3,5 arttı ve yazının yazıldığı sırada 0,000041 dolardan işlem görüyordu. Varlığın piyasa değeri 132 milyon dolarlık günlük işlem hacmiyle 387 milyon dolara yükseldi. 

Bu Meme Coin Alkış Topluyor: Son 7 Ayın En Yükseğinde!

Popüler meme coin projesinin en çok dikkat çeken yönü ise, Binance'te günlük işlem hacminın yaklaşık 38 milyon dolar olmasıydı.

FLOKI'nin son zamanlardaki yükseliş momentumu, en son Mayıs ayı başında görülen fiyat noktası olan yedi ayın en yüksek seviyesine ulaşmasına yardımcı oldu.

Santiment Verileri Paylaştı!

Piyasa istihbarat platformu Santiment tarafından sağlanan verilere göre, FLOKI'nin sosyal etkinliği geçtiğimiz gün %100 arttı.

Ayrıca Santiment verileri, daha fazla yatırımcı meme coinin yükseliş momentumundan kâr elde etmeye çalışırken FLOKI'nin toplam açık pozisyonunda (OI) %20'lik bir artış olduğunu gösteriyor. Piyasa istihbarat platformundan alınan verilere göre, FLOKI'nin toplam OI'si 4 Aralık'ta 2,2 milyon dolardan raporlama döneminde 2,6 milyon dolara yükseldi.

Santiment'e göre FLOKI'nin OI'sindeki artış, long pozisyon sahiplerinin varlığa hakim olmasıyla ortaya çıkıyor. FLOKI tarafından toplanan toplam fonlama oranı, Santiment'e göre geçen gün üç kat artarak %0,02'den %0,06'ya yükseldi.

Öte yandan, Santiment verilerine göre meme coinin fiyat-günlük aktif adresler (DAA) farkı %151'e kadar negatife düştü ve bu da güçlü bir satış sinyaline işaret ediyor. FLOKI'nin son dönemdeki yukarı yönlü ivmesi büyük balinalar tarafından tetiklenmiş olabileceğinden ve yüksek volatilite beklendiğinden "satış sinyali" ortaya çıkıyor diyebiliriz.

Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Bu Meme Coin Alkış Topluyor: Son 7 Ayın En Yükseğinde! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik