Anasayfa NFT Bu NFT Platformu, İşlem Hacminde Sektör Devlerini Solladı!

Bu NFT Platformu, İşlem Hacminde Sektör Devlerini Solladı!

NFT

OKX NFT platformu, günlük işlem hacmi bakımından Blur ve OpenSea'yi geride bırakmayı başardı.

Bu NFT Platformu, İşlem Hacminde Sektör Devlerini Solladı!
Hızlı İçerik

Kripto para borsası OKX'in NFT kolu; OpenSea, Blur ve Magic Eden gibi diğer önde gelen NFT pazar yerlerinin 24 saatlik işlem hacmini geride bıraktı.

Merkeziyetsiz uygulamalar (DApp) veri izleyicisi DappRadar'a göre; 18 Aralık'ta OKX NFT pazar yeri, saat 10:00 (UTC) civarında yaklaşık 50 milyon dolarlık bir günlük işlem hacmi kaydetti.

Yazım sırasında platformun işlem hacmi 35 milyon dolara düşmüş durumda. Fakat OKX'in NFT kolu, 24 saatlik toplam işlem hacmi yaklaşık 24 milyon dolar olan rakipleri Blur, Magic Eden ve OpenSea'nin hâlâ önünde.

Platformun Bitcoin Ordinals ticareti sunması nedeniyle NFT pazar yerlerinin işlem hacmi arttı. NFT takipçisi CryptoSlam'den elde edilen veriler, Bitcoin ağının 367 milyon dolarlık satış hacmiyle devasa bir hafta geçirdiğini ve haftalık işlem hacmi 91 milyon dolar olan Ethereum ve Solana'yı geride bıraktığını gösteriyor.

Bitcoin NFT'lerinin satış hacmindeki değişim, 12 Aralık gibi erken bir tarihte gerçekleşti. O tarihte Bitcoin ağının günlük NFT satış hacmi 24 milyon dolardı, onu yaklaşık 16 milyon dolarla Ethereum ve 6 milyon dolarla Solana izledi.

Bu NFT Platformu, İşlem Hacminde Sektör Devlerini Solladı!

NFT Alanında Geri Dönüş

Bitcoin Ordinals'ın yanı sıra genel NFT alanı da bir geri dönüş yaşadı ve alanın toplu hacmi Kasım ayında 1 milyar dolara yaklaştı. O ay boyunca NFT işlemlerinin ortalama değeri, yüzde 114 artarak 126 dolardan 270 dolara çıktı. Bu da kullanıcıların önceki aylara göre daha yüksek değerli işlemler gerçekleştirmeye daha istekli olduklarını gösteriyor.​

Bu NFT Platformu, İşlem Hacminde Sektör Devlerini Solladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar