Anasayfa Altcoin Bu Ülkede Artık Shiba Inu ile Ödeme Yapılabilecek!

Bu Ülkede Artık Shiba Inu ile Ödeme Yapılabilecek!

Altcoin

Binance Pay sayesinde bir ülkede, Shiba Inu (SHIB) ile ödeme yapmak artık mümkün olabilecek.

Bu Ülkede Artık Shiba Inu ile Ödeme Yapılabilecek!

Brezilyalılar, Binance Pay'in kullanıma sunulmasının ardından artık Shiba Inu (SHIB) kullanarak ödeme yapabilecekler.

Brezilya, en çok kripto kullanıcısına sahip ilk 10 ülke arasında yer alıyor. Binance Pay'in piyasaya sürülmesi, bölgede yepyeni bir kripto kullanıcı dalgasının habercisi olabilir.

Lansman, aynı zamanda Shiba Inu cüzdanlarındaki artışla da aynı zamana denk geliyor. Toplam cüzdan sayısı 10 milyonu geçti. Üstelik CryptEye verilerine göre, son 24 saatte 665 artışla şu anda 2 milyon 418 bin 891 SHIB sahibi bulunuyor.

SHIB, Layer 2 ağı Shibarium'un lansmanından bu yana benimsenme bakımından önemli bir artış gördü. Lansman, planlandığı kadar sorunsuz gitmese de büyük kripto topluluğunun dikkatini çekmeyi başardı.

Aşırı yoğun trafik nedeniyle ağın lansmandan hemen sonra duraklatılması gerekti. Fakat ekip, ağı geliştirdi ve artık yeniden görevlendirilmeye hazır.

Shiba Inu'nun Benimsenmesinde Artış Yaşanacak mı?

Bu Ülkede Artık Shiba Inu ile Ödeme Yapılabilecek!

Shibarium'un piyasaya sürülmesi ve giderek daha fazla insanın SHIB'i ödeme aracı olarak kullanma yeteneği, muhtemelen popüler meme coin'e olan talebi artıracaktır.

Shibarium, ekosisteme birçok gerçek dünya kullanım örneğini getirmeyi hedefliyor. Projenin kendi blockchain'i var ve dolayısıyla diğer projeler, bunun üzerine uygulamalar geliştirebiliyor. Üstelik SHIB, Binance Pay aracılığıyla bir ödeme yöntemi olarak benimsenme oranında bir artışa tanıklık edebilir. 

Talebin artması, yakın gelecekte SHIB fiyatının da artmasına neden olabilir. Fakat şu an itibariyle SHIB fiyatı, düşüş eğilimini sürdürüyor. Shibarium'un lansmanı, piyasanın büyük bir düzeltmeden geçmesi ve önemli projelerin ciddi düşüşler yaşaması nedeniyle yanlış zamanlandı.

Yazının hazırlandığı sırada SHIB fiyatı, önceki haftaya göre yüzde 10,3 düşüşle 0,00000834 dolardan işlem görüyor.

Bu Ülkede Artık Shiba Inu ile Ödeme Yapılabilecek! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Ethereum Gas Ücretleri Hakkında Her Şey: Kullanım Kılavuzu
Rehber Banu Fırıncılar