Kripto Para Haberleri

Bugünün en iyi kripto para birimi fiyatları: Bitcoin, Polkadot, Ethereum %4 düştü

Büyük kripto para birimleri, düşüş trendini sürdürdü ve Perşembe günü yine düşüş ile işlem gördü. Elon Musk’ın tweetinin ardından son 48 saat içinde kripto yatırımcıları temkinli davrandı. Bitcoin ve Ethereum tarafından yönetilen, en iyi 10 dijital tokenin tümü, 9.30 saat IST’de kesintilerle işlem görüyordu.

Vahşi fiyat dalgalanmalarıyla dolu bir başka hafta sonundan sonra, kripto piyasası şüpheci bir hal aldı. En iyi kripto paralardaki satış, diğer akranların duygularını da etkiledi. Bank for International Settlements tarafından yapılan bir ankete göre, merkez bankası dijital para birimleri, fiat para birimlerinden yapısal olarak farklı olmamasına rağmen, kripto para birimleriyle rekabet etmek yerine onları tamamlayacak.

İlginizi ÇekebilirDünyanın ve Türkiye’nin En Büyük Coin Borsaları

“Çoğu zaman, BTC’nin yükseliş duruşu, daha genel anlamda, çoğu altcoin ile uyumlu değil. Bu oldukça yaygın bir durum haline geldi ve bir dereceye kadar bir model ortaya çıkmaya başladı. bir BTC rallisi ve BTC istikrar kazandıktan sonra bir altcoin yükseliş trendi başlar ve yavaş yavaş ivme kazanır” dedi.

Bir kamuoyu yoklamasına göre, İngiltere’deki on bağımsız mali müşavirden dokuzundan fazlası müşterilerine asla kripto para birimleri veya mem hisseleri önermiyor. Pandemi, profesyonel olmayanların hisse senedi yatırımlarında bir artışa neden olduğu için meme hisse senetleri ve dijital paralar popülerlik kazandı.

  • Bitcoin: 38.870.86 $, yüzde 2.93 düşüş
  • Ethereum: 2.434.01 $, yüzde 3.56 düşüş
  • Tether: 1,00 dolar, yüzde 0,02 düşüş
  • Binance Coin: %0,98 düşüşle 356,84 dolar
  • Cardano: yüzde 0,72 düşüşle 1,53 dolar
  • Dogecoin: %0,69 düşüşle 0,314 dolar
  • XRP: 0,8573 dolar, yüzde 0,93 düştü
  • USD Madeni Para: 1 $, yüzde 0.03 düşüş
  • Polkadot: 23,63 $, yüzde 0,73 düşüş
  • Uniswap: 22,75 dolar, yüzde 2,27 düşüş

Not: Son 24 saatte fiyat değişiklikleridir.

Bugünün en iyi kripto para birimi fiyatları: Bitcoin, Polkadot, Ethereum %4 düştü

Heyecan Verici Gelişmeler Yaşanıyor!

Ethereum tabanlı merkezi olmayan oracle ağı ChainLink’ten (LINK) heyecan verici gelişmeler bekleniyor. ChainLink, en son teknik incelemesinde akıllı sözleşmelere geçişlerini duyurdu ve bu, daha fazla merkezi olmayan uygulamaların (dApps) oluşturulması anlamına gelebilir. Bu, ChainLink’in piyasa kapitalizasyonunu daha da artıracak ve uzun vadede fiyatını artıracaktır.

İlginizi ÇekebilirBitcoin Neye Göre Düşer?

LINK, Bitcoin gibi Mayıs ayındaki çöküşten sonra oluşan simetrik bir üçgende gezinirken, Haziran ayının başındaki en yüksek seviyesi olan 32$’dan 23$ aralığına bir düşüş gördü. Bitcoin bu haftanın başlarında 38.000 doların üzerinde bir kırılma gerçekleştirip birkaç kez 41.000 doları test ederken, LINK 200-DMA’sı 26.7’den reddedildi ve hızla 20’lerin altına inmeye başladı. LINK ayrıca 200-DMA’sı ile bir geçiş olayı görüyor. LINK desteğini 21 dolardan kırarsa, 18 dolar aralığına gidebilir.

kriptolar

Ana Seviyeler
Destek: 21 $, 18 $, 16 $
Direnç: 36 $, 32 $, 26 $

LINK’in haftalık zaman dilimindeki Göreceli Güç Endeksi (RSI), daha önce Mayıs 2021 çöküşünde tanık olunan 45-47 aralığında geziniyor. LINK’in ETH ve BTC ile fiyat oranı da tarihi düşük seviyelere yaklaşıyor ve onu piyasadaki en büyük iki kripto para birimine kıyasla iyi bir konuma yerleştiriyor. Uzun vadede, LINK umut vaat ediyor.

Kısa ve orta vadede, 200-DMA’nın altında işlem görmeye devam ettiği için bir miktar düşüş olabilir. LINK aynı zamanda yerel dirençlere de maruz kalacak olsa da, BTC’nin son zamanlarda yükselişe geçen ve 43.000 doları aşması durumunda bir rahatlama rallisine işaret eden fiyat hareketinden orantısız bir etki hissedilebilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu