Bitcoin Haberleri

Bull Mike Novogratz, 2021 Yılı Bitcoin Tahminini Değiştirdi

ABONE OL:

Dünyanın en önemli kripto yönetimi firmalarından bir tanesi olan Galaxy Digital’in Ceo’su Mike Novogratz, bitcoin için yaptığı yorumlar ile dikkatleri bir kez daha üzerine çekmeyi başardı. Üstelik bu tahminler birçok analiste ve uzmana göre fazlasıyla ütopik.

Ceo, her geçen gün kurumsal yatırım desteğinin biraz daha arttığını ve markaların ilgisinin hoş bir detay olduğunu dile getirdi. Artık yalnızca bireysel yatırımcılar değil, markalar da dijital varlıkları daha kolay kabul eder hale geldi ve bu da hem piyasalar hem de yatırımcılar için güzel bir gelişme dedi.

 data-lazy-srcset=

Bitcoin, yaşadığı ralli sonrası kendi rekorunu kırdı fakat hali hazırda devam eden sert düşüş ile birlikte ne yazık ki beklentileri karşılayabilmiş değil. Novogratz, en azından şimdilik, bitcoin’e güvenen az sayıda isimden biri olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz onun tahminlerini de bir alt başlıkta ele alalım ve birlikte şaşıralım istiyoruz.

2021 Yılı Sonunda 100.000 Dolar

Evet yanlış duymadınız! Ünlü ceo, tam olarak 100.000 Dolar’dan söz etmese de şu açıklamaları yaptı: Bitcoin, yıl sonunda 100.000 Dolar’ı görürse buna şaşırmam. Bu seviyeye ulaşacak güce sahip ve aslında aylar öncesinde bu tahminimi de paylaşmıştım.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sıcak gelişme! Bitcoin tarihinde bir ilk yaşandı!

Hatırlarsanız bununla ilgili bir haber daha yapmıştık ve 100.000 Dolar ön görüsüne sahip analistlerden de söz ettik. Evet bitcoin gerçekten güçlü bir varlık ve bu seviyeyi de muhakkak ki aşacaktır ancak şu anki durum, bu ön görüyü biraz olsun ucuzlaştırıyor.

 data-lazy-srcset=

Kripto para piyasasının en güzel ve keyif verici olaylarından bir tanesi de hiç şüphesiz ki budur. Tahmin yapmakta özgürsünüz ve kimse size saçmalama diyemiyor. 100.000 Dolar ön görüsü bazılarına göre ütopik bazılarına göre ise olası bir değer. Hep birlikte büyük merak ve heyecan içerisinde bekliyor olacağız. Bitcoin’e dair yeni gelişmeleri ya da gündem yaratacağını düşündüğümüz haberleri de yine bu sayfa aracılığı ile tüm detayları ile birlikte aktarmaya çalışacağız. Şu an için en önemli gündem ise yaşanan sert düşüş olarak karşımıza çıkıyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu