Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Büyük altcoinlerin değerinde düşüş başladı!

Kripto para piyasası son zamanlarda en büyük yükselişlerini geçtiğimiz 100 saatte gördü. 12.000 dolara yaklaşan Bitcoin fiyatı ve diğer kripto para birimlerinin değerindeki artışlar hesaba katılırsa birçok yeni yatırımcı piyasada yeni yatırımlar yapmaya başladılar ve kararlı yatırımcılarda mevcut kripto para yatırımlarını satış yerine ellerinde tuttu. Bitcoin fiyatı bugün yükselmeye devam ediyor olsa da birçok kripto para birimi yatırımcısı açısından son günlerde yaşanan artışların hemen arkasından fiyatlarda bir takım düşüşler görmek mümkündü. Bugün bazı büyük altcoinlerin fiyatında %4 ve civarında düşüşler yaşanırken, kripto para pazarında sürekli olarak devam eden fiyat değişikliklerinin ne zamana kadar böyle devam edebileceği hakkında ise yatırımcılar meraklı.

Kripto para birimi yatırımcılarının büyük çoğunluğu bu dönemi yatırım yapma veya satma dönemi olarak değil, ‘bekleyiş’ dönemi olarak adlandırıyor. Bu dönemde yatırımcıların yapması gerekenin ne alım, ne satış olmadığını düşünmekte olan analistlerin ve kripto para yatırımcılarının sayısı artarken, birçok kripto para yatırımcısı da yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor.

Piyasadaki görünüşe göre kripto para yatırımcıları bugün altcoinlerin düşmesinde etkili oldular ve alımlar yerini satışa bırakarak daha büyük oranda satışlar yapıldı. Bunun sonucu olarak kripto para pazarındaki birçok yatırımcının satış yapmaya karar vererek Bitcoin aldıkları, altcoinleri ise sattıkları bir ortam hazırlandı. Litecoin haberleri nedeniyle %7’den daha fazla değer kaybederken, halving konusunda yapılan açıklamalarda bu fiyat düşüşünü etkiledi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu