Altcoin Haberleri

Büyük İddia: Binance Coin, Ethereum’un Yerini Alabilir!

Binance Smart Chain kısa süre önce Ethereum’u günlük işlem sayısı, benzersiz aktif adresler dahil olmak üzere etkinlik ölçümlerinde geçti. Bu eğilim sürekli olarak devam ederse Binance Coin, Ethereum’un yerini alarak bir numaralı altcoin olabilir. Bu, Binance Coin’in piyasa değeri arttığından beri bir olasılıktır.

BNB fiyatı toparlanma hareketini başlattığından bu yana yaklaşık %20 arttı ve Binance Coin’in piyasa değeri şu anda Tether’den 12 milyar geride. Bununla birlikte, Binance Smart Chain tabanlı Bogged Finance flash loan saldırısına kurban gittiğinden beri, BOG’un fiyatı %98 düştü. Bu, uzun vadede Binance Coin’in piyasa değerinde düşüşe neden olabilecek bir faktördür. Aynı zamanda Binance Coin’in yükseliş hareketini de değiştirebilecek bir faktördür.

Büyük İddia: Binance Coin, Ethereum’un Yerini Alabilir! –

Bu açıdan Binance Smart Chain ağı Ethereum’a bir alternatiftir. BSC ağı, Ethereum’a göre daha yüksek hacimli işlemleri işlese ve daha fazla benzersiz adrese sahip olsa da Ethereum ağ işlem ücretleri bazı kişiler için karşılanamaz seviyelerde olduğu süre boyunca bu eğilim devam edecektir. Ethereum’un güncellemeleri ile uzun vadede işlem ücretlerinin azaltılması, Binance Smart Chain projeleri muhtemelen daha az kullanılır olacaktır, yine de böyle bir şey ETH’nin belirli güncellemelerinden geçmesini gerekmektedir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano (ADA) Fiyat Tahmini: Uzmanlar Uyarı Sinyali Veriyor

24 saatlik ticaret hacmine göre Binance Coin’in ticaret hacmi 5,9 Milyar dolardır. Borsalar arasındaki talep istikrarlı bir şekilde arttı. Bununla birlikte, mevcut fiyat hareketine göre Cardano ve Binance Coin piyasa değerine göre kripto para piyasasında dördüncü sıra için savaşıyor. Binance Coin fiyatında 2021’in başından bu yana birkaç kez aşağı yönlü bir düzeltme olmasına rağmen, fiyat toparlandı ve istikrarlı bir şekilde geri döndü.

Binance Coin Gerçekten Ethereum’un Yerini Alabilir mi?

Büyük İddia: Binance Coin, Ethereum’un Yerini Alabilir! –

Yukarıdaki tabloya göre Binance Coin’in sosyal hacmi ve fiyatı doğrudan ilişkilidir ve sosyal hacimdeki düşüşle birlikte fiyat da düşmüştür. Önümüzdeki haftalarda, fiyatların düşüşten kurtulması ve sosyal hacmin artması muhtemeldir. Bu göz önünde bulundurmaya değer bir metriktir. Bu ölçümlere dayanarak, Ethereum’da böyle bir şeyi taklit edebilir. Yine de öngörülebilir gelecekte Binance Smart Chain ağı Ethereum’u geçemeyecek ve böylece Binance Coin de Ethereum’un yerini alamayacaktır.

İlgili İçerik: Binance Coin (BNB) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu