Analizler

Cardano (ADA) Analiz: Fiyat 2.51 Doların Altına Düşerse Ne Olur?

Son zamanlarda Cardano (ADA) fiyat hareketi aşırı derecede yükseliş eğilimindeydi. Yine de şu anda Cardano Alonzo güncellemesinin kusurlara sahip olduğuna dair korkular var ve son birkaç gün içinde bu korkular Cardano’nun fiyat hareketinin önüne geçti. ADA fiyatı, kullanıcıların merkezi olmayan borsa Miniswap’ı kullanırken sorunlarla karşılaştıklarını açıklamasının ardından son birkaç gün içinde yaklaşık %20 değer kaybetti. Cardano test ağında akıllı sözleşmelerin başlatılmasından sonra, bir kullanıcı Miniswap’ta tokenlerini takas etmeye çalışırken bir hata mesajı aldı.

Sonuç olarak, yatırımcılar gelecek hafta Alonzo lansmanın umulduğu gibi olmayacağından korkuyor ve böylece yatırımcılar haklı olarak Cardano’dan çıkmaya başladılar. Bununla birlikte, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson bu konu hakkında konuştu ve eleştirilerin projenin haksız bir temsili olduğunu öne sürdü. Bununla birlikte, fiyat hareketi kesinlikle olumsuz yönde devam ediyor.

İlginizi Çekebilir: Cardano (ADA) Yükselir mi? ADA Coin Geleceği 2021

Cardano Fiyat Analizi

Cardano (ADA) Analiz: Fiyat 2.51 Doların Altına Düşerse Ne Olur? - Koinbox.Net

Günlük Cardano (ADA) grafiği, bu sabah ADA fiyatının 2.5100 dolarda tüm zamanların en yüksek seviyesinden destek aldığını gösteriyor. Cardano (ADA) şimdilik bu seviyede destek bulsa da 2.51 doların altına bir düşüş ciddi bir düşüşe neden olabilir. Böyle bir durumda, long pozisyonlar tasfiye olacaktır. Bu, fiyatı potansiyel olarak 100 Günlük hareketli ortalamadaki yatay destek seviyesi olan 1.8800 doların altına çekebilir.

Böyle bir düşüş gerçekleşirse Cardano (ADA) fiyatı bu ayın başlarında belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.1600 dolardan %40’lık bir düşüşü imza atmış olacak. Kripto para piyasası ciddi bir çöküş yaşamadıkça, bu büyüklükteki bir düşüş satın alınabilir.

İlginizi Çekebilir: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Elbette, Cardano (ADA) Alonzo yükseltmesi başarılı olabilir ve bu durumda Cardano (ADA) fiyat yakında yeni bir rekor kırabilir. 12 Eylül’e kadar bilemeyiz, bu nedenle yalnızca son derece yüksek risk toleransına sahip olanlar güncel fiyatlardan Cardano (ADA) satın almayı düşünmelidir.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün