Analizler

Cardano (ADA), Bitcoin (BTC), Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) Fiyat Analizi

Bitcoin’in pazartesi günkü yaptığı toparlanma rallisi olağanüstüydü. Bugün ise bir devam hareketi görmezsek Bitcoin fiyatı aşağıda yönde gidebilir. Bitcoin böyle bir durumda ilk olarak 54.000 dolara doğru bir düzeltme dalgası yapabilir. Bu, Bitcoin’in 44.500 dolarlık bölgeyi tekrardan test edebileceği anlamına geliyor. 44.500 dolarlık bu bölge; 57.620 dolarlık yüksek seviyenin %100 Fibonacci uzantma seviyesidir. En son görülen en düşük seviye şu anda 47.044 dolarda ve Pazartesi günkü en yüksek seviyesi ise 54.400 dolarda.

Bitcoin 57.000 doların üzerinde çıkarsa bu düşüş ihtimalini geçersiz kılacaktır. Bunak olarak, kripto para birimleri hala boğa ve bu yüzden 51.110 dolar ve 50.700 dolardaki ana Ichimoku seviyelerinde güçlü bir satın alma gelebilir.

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

Polkadot, Bitcoin’e çok benzer bir düzene sahip. Polkadot 4 saatlik grafiklerinde, Bitcoin’de bulunan Elliot Wave yapısının aynısını görebiliriz. Polkadot’un grafiğindeki %100 Fibonacci uzatma seviyesi, fiyatın 24.44 dolara düşebileceğini gösteriyor. Bu mevcut seviye 33.50 dolardan oldukça büyük bir düşüştür.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyat Analizi 28 Temmuz 2020

Polkadot RSI’ı ise, bir enstrüman düşüş trendinde olduğunu gösteren aşırı alım seviyesi olan 55’te. Polkadot’un bu haftaki fiyat hareketinin aşağı yönde olacağına dair birçok güçlü sinyal var gibi duruyor.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Cardano’nun grafiği, Bitcoin ve Polkadot ile aynı kısa vadeli düşüş modellerine sahip. Cardano boğalar hayal kırıklığına uğrayabilir. Cardano, doğru bir konsolidasyon aralığında neredeyse 60 gün geçirdi ve daha düşük seviyeleri test edecek gibi görünüyor.  Bitcoin 44.500 dolar seviyelerini test etmek için düşerse Cardano’da da bir düşüş olabilir.

Cardano fiyatı 1.30 dolar ila 1.19 dolara gidip gelebilir. Bitcoin ve Polkadot’ta görülen aynı swing yapısı Cardano’nun çizelgesinde görülüyor, Cardano fiyatı için %100 Fibonacci uzatma seviyesi ADA fiyatının 0.85 dolara düşebileceğinin sinyalini veriyor. Sonuç olarak, bu destek seviyesi geçtiğimiz haftalarda tartıştığımız aynı destek aralığındadır. Bu seviyenin bir testi birkaç gün önceki gibi çabuk bir satın alınma çekebilir. Yine de osilatörlere Cardano piyasasının büyük olasılıkla aşağı yönde olacağını ya da Cardano yükselmeden önce fiyatın kapsamlı bir konsolidasyon dönemine gireceğini gösteriyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu