Analizler

Cardano (ADA) Durdurulamıyor! Son 24 Saatte %30’dan Fazla Yükseldi

Cardano (ADA) 6 Ocak Çarşamba gününe boğa rallisi ile başladı. Son 24 saat içinde ADA fiyatı %30 oranında değer kazandı. Bu yükselişte Cardano (ADA) ticaret hami ve piyasa değeri %25 oranında arttı. ADA’nın piyasa değeri ve ticaret hacmine ek olarak diğer metrikleri de şu anda keskin bir yükselişe imza attı.

Cardano ağının analizini yapan uzman analist Pieter Nierop:

1 gün içinde ADA cüzdan sayısı 4 katına çıktı.

1 gün içinde 100.000.000 adet yeni ADA staking yapıldı.

1 gün içinde doğrulayıcıların sayısı 3 katına çıktı.

Hem ADA fiyatı hem de ADA ağ aktivitesi artıyor

AshKhr Crypto adlı analistte ADA fiyatının 0.3 dolara çıkacağını ve daha sonra yükselmeye devam edeceğini söyledi. Yine de analist 0.35 dolarlık seviyeden kâr alıp çıkma olacağından dolayı fiyatın %30-%40 arasında düşeceğini iddia etti. Çoğu analist şu anda ADA fiyatının çok keskin bir şekilde ralli yaparak ilk olarak 1 dolara ve daha sonra 1.33 dolarda bulunan tüm zamanların ne yüksek seviyesine çıkacağına inanıyor.

6 Ocak Cardano (ADA) fiyat analizi

ADA rallisi 3 Ocak’ta 0.17 dolardan başlayarak kısa bir süre içinde 0.28 dolara kadar çıktı. Yine de ADA bu seviyeye ulaştıktan sonra düzeltme yaptı ve şu anda dolardan ve Türk Lirasından işlem görüyor.

Cardano (ADA)

Cardano boğaları son günlerde ayılara karşı üstünlük sağladı ve fiyatı 0.30 doların yakınına getirmeyi başardılar. RSI indikatörü 80 puanı geçti ve bu ADA fiyatının boğa trendinde işlem gördüğünü göstermektedir.

Güncel olarak ADA 0.27 doların biraz üzerinde işlem görüyor ve son 24 saat içinde %28.82 değer kazandı. Ayrıca ADA şu anda dünyanın en büyük 7. kripto parasıdır. Uzmanlar ilerleyen zamanlarda Cardano’nun 6. sırada bulunan Polkadot’u geçeceğini tahmin etmektedir.

Cardano (ADA) fiyatının yukarı yöndeki ilk direnç seviyesi 0.3788 dolarda bulunuyor. ADA fiyatının sorunsuz bir şekilde bu seviyenin üzerine çıkması gerekiyor. Aşağı yönde ise ilk destek seviyeleri 0.2080 dolardadır. ADA fiyat 0.2080 doların altına düşerse ana destek seviyesi olan 0.1702 doları ziyaret edebilir.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu