Analizler

Cardano (ADA) Fiyat Analizi 30 Mayıs 2021

Cardano fiyatı şu anda azalan bir kanaldan çıkıyor. Tekniklerin iyileştirilmesi ile ADA fiyatı tekrardan 1.80 dolara yükselebilir. Hafta sonu satışları bittikten sonra Cardano için bazı olumlu işaretler ortaya çıkmaya başladı.

Kripto para piyasasının çoğu gibi ADA da pozitif bir hafta geçirdi ve %15 değer kazanarak geçen Cuma gününü 1.5100 dolardan kapattı. Ancak son 2 haftadır grafiklerde olumsuz bir model ortaya çıktı.

Kripto paralar genellikle pazartesiden cumaya kadar toparlanır, ancak hafta sonu tekrardan satılabilir. Pazartesi günü Cardano fiyatı 1.50 dolar civarında güne başladı ve Çarşamba günü %22 artışla 1.83 dolara yükseldi.

Haftanın son iki işlem gününde ADA fiyatı son kazançlarını geri aldı ve haftayı neredeyse değişmeden tamamladı. Durgun hafta sonu ticaretinde ADA daha da geriledi ve bu sabah 1.3349 dolara kadar düştü. Çarşamba gününün en yüksek seviyesinden gelen bu düşüş, kısa zaman dilimi grafiğinde azalan bir trend çizgisi yarattı.

Bu sabahın en düşük seviyelerinden mevcut 1.64 dolara sıçrama, fiyatı bu çizginin üzerine çıkardı. Bu yükseliş kırılması daha fazla yükselişin gelebileceğini gösteriyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Fiyat Analizi: 8 Haziran 2020

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Cardano (ADA) Fiyat Analizi 30 Mayıs 2021 –

2 saatlik ADA grafiğinde, fiyatın çarşamba gününün en yüksek seviyesinden düşen trendinde olduğunu görebiliriz. 1.4505 dolarda yaşanan kırılma Cardano fiyatını da dünün en düşük direnç seviyesinin üzerine çıkardı. Bu olumlu bir gelişme olsa da fiyatın yukarı yönde taban bulabilmesi için daha da artması gerekiyor. Grafiklere göre dün 1.5740 dolar civarında bir dizi yükseliş alanı var. Bu, fiyatın karşı karşıya olduğu bir sonraki direnç alanıdır. Bununla birlikte, ADA bu direnci aşabilirse fiyatı 1.83 dolara yükselebilir.

ADA genel görüş olumlu duruyor ve Cardano kripto para birimi alanındaki en iyi kriptolardan biri olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, piyasa son çöküşten dolayı hala gergin ve yeni bir düşüş dalgası gelebilir. Cardano fiyatı 1.3349 doların altına düşerse, satın alma hareketi bitebilir ve böylece ADA’nın yukarı yönde reddedildiği ortaya çıkar.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu