Analizler

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Bu Rakamlara Çok Dikkat Edin!

Crypto Total Ventures, Cardano’yu analiz etti ve madalyonun nasıl ayıların eline geçmek üzere olabileceğini açıkladı.

Cardano düşmek üzere mi?

Crypto Total Ventures’a göre,

“Cardano çok net bir düşüş trendinde. Buna çok dikkat etmelisin”

Mevcut ADA piyasası 1 ve 1,6 dolar aralığında konsolide edildiğinden, kripto paranın onları geçme şansı zayıf görünüyor. Ancak iyi haber şu ki, bir miktar geri çekilme olsa bile uzun sürmeyecek. Daha yakından gözlem, son boğa piyasası sürdüğü sürece, son boğa piyasasının sadece o zamanın yarısında kaldığını gösteriyor.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Boğa piyasası %50 oranında kesildiği için girebileceğimiz potansiyel düşüş trendi de yarı yarıya kesilecekti. Çekişmeli bir süreç olmayacak.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Bu Rakamlara Çok Dikkat Edin! - Koinbox.Net

ADA’nın güvenli bölgeleri nelerdir?

Genellikle kritik bir destek seviyesi güvenli bölge olarak kabul edilir. Bununla birlikte, Cardano, 2018 ATH bile 1,3 dolarda olduğu için 1,3-1,5 ABD Doları (daha büyük kırmızı dikdörtgen) önemli bir alan olduğunu defalarca kanıtladı. Ayrıca, altcoin bir süredir bu alanda dans ediyor.

Şubat ayından bu yana bölge, dirençten desteğe ve tekrar dirence birçok dönüş yaşadı (tabloya bakın). Bu hareket, bu bölgeyi bir boğa koşusu için çok önemli kılar, çünkü onu sağlam bir desteğe dönüştürmek madeni parayı yukarı itebilir.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Bu Rakamlara Çok Dikkat Edin! - Koinbox.Net

Ayrıca, analiz, kripto paranın 4 farklı direnci geçemediğini gösterdi. İlk olarak, kripto para trend çizgilerinin altına düştü, ikincisi, 50 günlük hareketli ortalamayı desteğe çeviremedi. Üçüncüsü, 20 haftalık hareketli ortalamayı da kıramadı ve son olarak 1,30 dolar ve 1,50 dolar bile direnç olarak kalmaya devam etti.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Bu Rakamlara Çok Dikkat Edin! - Koinbox.Net

ADA tüm bu dirençleri aşmayı başarırsa, trendin tersine çevrildiği teyit edilebilir ve piyasa yükselişe geçebilir. Ancak düşmeye devam ederse, 1,15-1,08 dolar arasında bir konsolidasyon beklenebilir.

Yine de kısa vadede, 1,4 dolar, Cardano tarafından ihlal edildiğinde madeni parayı bir boğa koşusuna yerleştirecek olan çok önemli bir kırıcı seviyesidir.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi: Bu Rakamlara Çok Dikkat Edin! - Koinbox.Net
İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu