Analizler

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini 31 Mayıs 2021

Düşüşlerle dolu bir ay sona ererken Cardano fiyatı dar bir aralıkta işlem görüyor. ADA, dünkü en düşük seviyenin %20 üzerinde olan 1.6358 dolardan işlem görüyor. Cardano (ADA) son yedi gün içinde %15 arttı ve Ethereum, Binance Coin ve Polkadot gibi diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterdi.

Cardano (ADA) Neden Yükseliyor?

ada

Cardano (ADA) hisse kanıtları teknolojisi nedeniyle son birkaç hafta içinde yüksek girişler görmeye devam etti. Hatırladığınız gibi, Bitcoin fiyatı, Elon Musk’ın BTC’leri üretmek için kullanılan enerji miktarından şikayet etmesinin ardından Mayıs ayında keskin bir düşüş yaşadı.

Bu düşüşten sonra tüm dikkatler genellikle daha güvenilir olan ve kripto para üretmek için çok fazla güç kullanmayan Hisse Kanıtları teknolojisini kullanan ağlara yöneldi. Bu dikkat değişiminden böyle bir ağ olan Cardano (ADA) da payını aldı. Gerçekten de Cardano (ADA) fiyatı kripto para piyasası kan ağlarken tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Peki, Cardano fiyatı için sırada ne var?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano (ADA) Shelley'e Bir Adım Daha Yaklaştı

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini 31 Mayıs 2021 –

Dört saatlik grafikte Cardano (ADA) fiyatının hafta sonu keskin bir düşüşün ardından geri döndüğü görülüyor. Dört saatlik grafiğe daha yakından bakıldığında ise ters baş ve omuz modeli gibi görünen bir şekil var. Bu genellikle bir yükseliş sinyalidir. Fiyat ayrıca 25 günlük ve 50 günlük üstel hareketli ortalamalarla (EMA) aynı seviyededir.

Bu nedenle, Cardano (ADA) yatırımcıları büyük ihtimalle baş ve omuz modelinin boyun çizgisi olan 1.8352 doları hedefliyor, böylece ADA fiyatı daha da yükselebilir. Ancak Cardano (ADA) fiyatı 1,3387 dolarının altına düşerse bu tahmin geçersiz olacaktır.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu