Analizler

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini: Kısa Sürede Büyük Bir Patlama Yaşanabilir

Cardano fiyatı, son birkaç gündeki dramatik düşüşünden sonra toparlanmaya çalışıyor. ADA, geçen hafta cuma günkü en düşük seviyesinin yaklaşık %30 üzerinde olan 1.2100 dolardan işlem görüyor. CoinMarketCap’e göre Cardano, 37 milyar doların üzerinde bir piyasa değerine sahip ve dünyanın en büyük 6. kripto para birimi.

Cardano, son birkaç ayda önemli bir büyüme yaşadı. Neredeyse çok tercih edilmeyen bir kripto paradan dünyanın altıncı en büyük kripto para birimi haline geldi. Bu performans, çoğunlukla kripto para birimlerindeki genel yükselişten kaynaklanıyor. Nitekim, BTC, ETH ve XRP gibi diğer kripto para birimleri de yükseliş eğilimi gösteriyor. Son düşüş, çoğunlukla Bitcoin fiyatının gerilemesi ve BTC’nin diğer kripto para birimleri olan bu ilişkiden kaynaklanıyordu.

Cardano, ağın güçlü bir şekilde benimsenmesi nedeniyle de büyümüştür. Bu benimseme, NFT’lerde ve DeFi’de Cardano ağının büyük bir oyuncu olmasını sağlayan akıllı sözleşmeler teknolojisini benimsediği için muhtemelen devam edecektir. Ayrıca, eşler arası ağ iletişimi ile ağın ademi merkeziyetini de artırdı. Peki, Cardano fiyatı için sırada ne var?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano'nun (ADA) 1 Ay İçerisinde %100 Artmasının 3 Nedeni

Cardano Fiyat Tahmini

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini: Kısa Sürede Büyük Bir Patlama Yaşanabilir –
https://www.tradingview.com/symbols/ADAUSD/

Cardano günlük grafiğine baktığımızda da ADA fiyatında bir bakıma keşif dönemi var. ADA grafikleri, altcoinin turuncu ile gösterilen büyük bir yükseliş bayrağı modeli oluşturduğunu gösteriyor. Teknik analizde, bu bayrak genellikle bir varlık fiyatının toparlanacağının bir işaretidir. Ayrıca bu toparlanma girişimi hareketli ortalamalarla destekleniyor.

Bu nedenle, ADA fiyatının mevcut fiyatın yaklaşık %27 üzerine çıkması ve 1.5573 dolara çıkması bekleniyor. Cardano fiyatının daha da artması için fiyatın bayrağın üst tarafına çıkması gerekiyor. Bunun gerçekleşmesi için, Cardano fiyatının 1.3450 dolarlık direncini kırıp geçmesi gerekiyor.

Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu