Kripto Para Haberleri

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini: Uzmanlar Uyarı Sinyali Veriyor

Cardano, Cumartesi gününe bakıldığında henüz erken saatlerde 1.1240 Dolar seviyelerine ulaştı ve bu da tüm zamanların en yüksek seviyesi yani rekor olarak karşılık buldu. Son 24 saatlik süre zarfında %14’lük yükseliş gerçekten muazzam bir yükseliş ve yatırımcılar da bunu sindirmeye çalışıyor. Aslında tam da bu anlarda %212lik bir artış daha gerçekleşti.

En büyük altıncı kripto paradan söz ediyoruz ve bu artılar ile birlikte değerini de her geçen gün biraz daha arttırıyor. İşlem hacmi ve piyasa değeri artışı ile birlikte yatırımcılar güzel paralar kazandı. Fakat alıcıların şu an yaşadığı bir endişe ve panik durumu da söz konusu.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Grafikte gözlemlenen negatif fiyat-göreceli güç endeksi ayrışması, temkinli davranmalarına neden oluyor. Yakın gelecekte neler olur bilinmez ancak an itibarıyla Bitcoin ile birlikte pazarın en çok konuşulan ve yatırım alan varlıklarından bir tanesi olduğunu belirtmek isteriz.

Ada Satın Almak Mantıklı mı?

Cevabını bildiğiniz ya da en azından tahmin edebildiğiniz bir soru olduğunu düşünüyoruz. Ada, büyük bir yükselişe geçti ve bu yükseliş ile birlikte kendi rekorunu da kırdı. Eğer risk seven bir yatırımcı iseniz tabii ki alım yapabilirsiniz. Fakat garantici yatırımcılar, düşüşü beklemeyi tercih ediyor. Şu an rekor seviyede ADA satın almak biraz tedirgin edici olabilir ancak tabii ki karar verecek olan da yine sizlersiniz.

Cardano-ADA

ADA, piyasanın en güvenilir ve yine en dikkat çekici dijital varlıklarından bir tanesi ve an itibarıyla kripto para listesinde altıncı sıradaki yerini koruyor. Son artış ile birlikte kırılan rekor, işlem hacmi ve piyasa değerini de arttırmış durumda. Fakat bu artış ne kadar daha devam edecek ya da sert bir düşüş ile mi yanıt verecek, henüz bilemiyoruz. Ön görüler ise ADA’nın yükselişine devam edeceğini ve uzun vadede yine kazandıracağını gözler önüne seriyor.

Dilerseniz yatırım yapmak yerine gözlemleyebilir ve ADA için biraz daha sabırlı davranmayı tercih edebilirsiniz. Bu daha sağlıklı bir hamle olacaktır diye düşünüyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu