Anasayfa Altcoin Cardano (ADA) Fiyatı 100 Dolara Ulaşabilir: İşte Nedeni!

Cardano (ADA) Fiyatı 100 Dolara Ulaşabilir: İşte Nedeni!

Altcoin

Bitboy olarak bilinen kripto fenomeni Ben Armstrong, Cardano (ADA) hakkında bazı önemli tahminlerde bulundu. İşte detaylar...

Cardano (ADA) Fiyatı 100 Dolara Ulaşabilir: İşte Nedeni!

Yakın tarihli bir YouTube videosunda, popüler olarak Bitboy olarak bilinen kripto fenomeni Ben Armstrong, Cardano (ADA) fiyatının 100 dolara ulaşma olasılığı hakkındaki görüşlerini paylaştı.

Sarsılmaz bir güvenle Armstrong, Cardano (ADA) zaman içinde de olsa bu seviyeye çıkma şansının %99,99 olduğunu açıkladı.

Bu iyimserliğin arkasındaki katalizör, Mithril'in Cardano'nun ana ağında yakın zamanda piyasaya sürülmesidir. Cardano'nun resmi geliştirme ekibi Input Output Global'e göre yükseltme, ağın hızını ve genel verimliliğini artırmaya yönelik çok önemli bir adımı temsil ediyor.

Bildirildiğine göre, Mithril'in kritik faydalarından biri, düğümlerin blockchain senkronize olması için gereken süreyi azaltma ve böylece işlemleri hızlandırma yeteneğidir.

Bu arada videoda Bitboy, Mithril lansmanının ADA'nın fiyatı üzerindeki ani etkisinin beklendiği kadar önemli olmadığının altını çizdi. CoinMarketCap'in verilerine göre Cardano (ADA), geçen haftaya göre ancak %2'lik bir büyümeyle 0,3078 dolardan işlem görüyordu.

Kripto fenomeni, Cardano (ADA) ağındaki geliştirme faaliyetlerinin Temmuz ayı boyunca düştüğü ve yatırımcıların Cardano'ya bahis koymadan önce geliştirici çabalarını sözde incelemesine neden olduğu iddiasını da değerlendirdi.

Armstrong, yardımcı sunucuları Tim ve Nick'e, belirli bir token yatırım yapmadan önce blockchain geliştirmeyi kapsamlı bir şekilde değerlendiren kripto yatırımcılarının yüzdesini sordu. Oybirliğiyle, yalnızca küçük bir bölümün, tipik olarak %10'dan daha azının gerçekten de bu kadar yakından ilgilendiğini kabul ettiler diyebiliriz.

Cardano (ADA) Gerçekten 100 Dolara Ulaşabilir Mi?

Cardano (ADA) Fiyatı 100 Dolara Ulaşabilir: İşte Nedeni!

Cardano (ADA) için iddialı 100$ fiyat hedefiyle ilgili olarak, Bitboy'un yardımcı sunucuları, hiperenflasyon önemli bir faktör haline gelmedikçe, mevcut dolar değerlemesine dayalı olarak böyle bir astronomik artışın olası olmadığını savunuyorlar.

Bu durumda analist, doların devalüasyonunun kripto para birimi fiyatlarını şaşırtıcı seviyelere çıkarabileceğini ve görünüşte aşırı tahminleri bile mümkün kılabileceğini teorileştirdi.

Özellikle, 100 dolara tırmanmak kolay olmayacaktı. Değerde şaşırtıcı bir +%32.000 artış gerektirecek ve bu da 3,5 trilyon dolarlık muazzam bir piyasa kapitalizasyonu ile sonuçlanacaktır diyebiliriz.

Cardano (ADA) Fiyatı 100 Dolara Ulaşabilir: İşte Nedeni! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan