Coin Rehberi

Cardano (ADA) Yükselir mi? ADA Coin Geleceği 2021

Cardano (ADA) Nasıl Alınır?

Cardano (ADA), ikinci nesil blok zincirlerinde ölçeklenebilirliğe dair yaşanan sorunları çözmeyi hedefleyen bir blok zinciri platformudur. Geliştiriciler, Cardano sayesinde ölçeklenebilir ve güvenilir uygulamalar oluşturabiliyor. Söz konusu platformun kripto para birimi olan ADA, kullanıcıların ağın işleyişine dâhil olmalarını sağlıyor. Yani Cardano platformunda yer alan kişilerin, yönetişime dâhil olabilmeleri ve işlemleri daha basit bir hale getirebilmeleri için ADA satın almaları gerekiyor. Peki, ADA satın almak için ne yapmak gerekiyor?

ADA satın almak için TRBinance platformunu kullanabilirsiniz. TRBinance aracılığıyla ADA satın almak için öncelikle hesap oluşturmanız gerekiyor. Hesap oluşturduktan sonra ana sayfada bulunan “Piyasalar” seçeneğine tıklayın. Daha sonra ADA/TRY işlem çiftini seçin. Son olarak da “ADA Satın Al” bölümüne gerekli bilgileri girin. Yalnızca bu adımları izleyerek ADA satın almanız mümkün. ADA satın almak için global Binance borsasında yer alan hesabınıza girip ADA/USDT işlem çiftini de kullanabilirsiniz.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Öte yandan, ADA satın almak için Paribu borsasından da faydalanabilirsiniz. Söz konusu borsanın ana sayfasında bulunan “Piyasalar” seçeneğine basıp, sol taraftaki menüden ADA’yı seçin. Karşınıza alım-satım tablosu çıkacak. Kaç TL karşılığında ADA satın almak istediğinize dair bilgileri girip işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Daha rahat bir yöntem arayışındaysanız ana sayfada yer alan “Kolay Al/Sat” bölümünü de kullanabilirsiniz.

Cardano (ADA) Yükselir mi? ADA Coin Geleceği 2021

Cardano (ADA) Hangi Borsalardan Alınır?

Cardano (ADA) satın almak için Binance ve Coinbase Exchange gibi büyük kripto para borsalarını kullanabilirsiniz. Binance, ADA alım-satımı için ADA/USDT, ADA/BUSD, ADA/BTC, ADA/EUR, ADA/USDC, ADA/ETH ve ADA/TRY gibi birçok işlem çifti sunuyor. Coinbase Exchange borsası da ADA/USD, ADA/EUR, ADA/USDC ve ADA/BTC gibi işlem çiftlerini sunuyor. ADA satın almak için şu borsaları tercih edebilirsiniz:

 • Binance
 • Coinbase Exchange
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Kraken
 • Bithumb
 • Gate.io
 • Bittrex
 • Bitfinex
 • OKEx
 • Crypto.com Exchange
 • eToroX
 • WazirX
 • CoinEx
 • Flybit
 • Paribu

Cardano (ADA) Yükselir mi?

Cardano (ADA) yükselir mi? sorusuna cevap arıyorsanız değişik tahminlere bakmanız gerekiyor.

Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, Cardano (ADA) fiyatının, 2022 yılında 2,47 dolara yükseleceği öngörülürken, 2023 yılında 2,76 dolara ulaşması bekleniyor. 2024 yılında 3,37 dolara kadar yükseleceği tahmin edilen Cardano (ADA) fiyatının, 2025 yılında 3,99 dolara ulaşacağı öngörülüyor. Cardano (ADA) fiyatının, 2026 yılında 4,72 dolara kadar yükselmesi bekleniyor.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Yorum ve Tahminleri 2021

Wallet Investor, Cardano (ADA) fiyatının, 1 yıl içerisinde 3,013 dolara kadar yükselebileceğini ifade ederken, 5 yıl içerisinde 9,710 dolara ulaşabileceğini belirtiyor.

Gov Capital, Cardano (ADA) fiyatının, 1 yıl içerisinde 1,83124 dolara ulaşabileceğini aktarırken, 5 yıl içerisinde 6,509 dolara kadar yükselebileceğine dikkat çekiyor.

Cardano (ADA) Geleceği 2021

Cardano (ADA) fiyatı, Digital Coin Price tarafından yapılan tahminlere göre, 2021 yılının Ağustos ayında ortalama 1,9 dolar, Eylül ayında ortalama 2,18 dolar, Ekim ayında ortalama 1,86 dolar, Kasım ayında ortalama 2,01 dolar ve Aralık ayında ortalama 1,81 dolar seviyesinde işlem görebilir.

Trading Beasts tarafından yapılan tahminlere göre ise Cardano (ADA) fiyatının, Ağustos ayında ortalama 1,54992 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 1,31743 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,93739 dolar olarak ifade ediliyor. Cardano (ADA) fiyatının, Eylül ayında ortalama 1,56385 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 1,32927 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,95481 dolar olarak belirtiliyor.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

Cardano (ADA) fiyatının, Ekim ayında ortalama 1,57764 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 1,34100 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,97206 dolar olarak aktarılıyor. Cardano (ADA) fiyatının, Kasım ayında ortalama 1,59221 dolar seviyesinde olacağı tahmin edilirken, beklenen minimum fiyat 1,35338 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,99026 dolar olarak ifade ediliyor.

Cardano (ADA) fiyatının, Aralık ayında ortalama 1,16362 dolar seviyesinde olacağı öngörülürken, beklenen minimum fiyat 0,98908 dolar, beklenen maksimum fiyat 1,45452 dolar olarak belirtiliyor.

Cardano (ADA) Yükselir mi? ADA Coin Geleceği 2021

Cardano (ADA) Yorum 2021

Cardano (ADA), birçok platform üzerinden rahatlıkla satın alınabiliyor. Bu nedenle ADA hakkında yapılan yorumların iyi yönde olduğu söylenebilir. Öte yandan, ADA’nın çok sayıda platform aracılığıyla satın alınabilmesi, söz konusu coinin fiyat bakımından öngörülen düzeylere ulaşmasında önemli bir role sahip oluyor. BTC ile beraber hareket etmesi nedeniyle ADA fiyatında belirli aralıklarla ciddi düşüşler gerçekleştiğine inanan yatırımcılar bulunuyor. Wallet Investor, ADA fiyatının uzun vadede yükselişe geçebileceğini, bu nedenle kârlı bir yatırım olarak görülebileceğini ifade ediyor.

Cardano (ADA) Grafiği 2021

Cardano (ADA) grafiğine baktığımızda, 2021 yılındaki yolculuğuna 0,1814 dolar seviyesinde başladığını görüyoruz. Cardano (ADA), Ocak ayında en düşük 0,169 doları görürken, en yüksek 0,3957 dolara ulaştı. Mart ayının başında 1,31 dolardan işlem gören Cardano (ADA), söz konusu ay içerisinde en düşük 0,9931 doları görürken, en yüksek 1,47 dolara kadar çıktı.

Cardano (ADA), Mayıs ayının başında 1,35 dolardan işlem görürken, aynı ay içerisinde en düşük fiyat 1,03 dolar, en yüksek fiyat ise 2,46 dolar olarak kayıtlara geçti. Temmuz ayının açılışını 1,38 dolar ile yapan Cardano (ADA), şu anda dolardan işlem görüyor.

Cardano (ADA) Kaç TL?

Cardano (ADA), şu anda TL seviyesinde. ADA, tüm zamanların en yüksek seviyesine 21,08 TL ile ulaştı. Tüm zamanların en düşük seviyesi ise 0,1486 TL olarak gerçekleşti.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu