Anasayfa Cardano Haberleri Cardano Balinası Açıkladı: Bu Yüzden ADA Satın Almalısınız!

Cardano Balinası Açıkladı: Bu Yüzden ADA Satın Almalısınız!

Cardano Haberleri

Cardano balinası, kurumsal yatırımcıların neden ADA satın almaları gerektiği ile ilgili bir paylaşımda bulundu. İşte ayrıntılar…

Cardano Balinası Açıkladı: Bu Yüzden ADA Satın Almalısınız!

Cardano balinası, Twitter hesabı (@cardano_whale) üzerinden yaptığı paylaşımda, kriptoyu uzun vadeli olarak tutmakla ilgilenen kurumsal yatırımcılara neden ADA satın almaları gerektiğini açıkladı. Cardano’nun son derece güvenilir ve merkeziyetsiz olduğunu dile getiren Cardano balinası, söz konusu projenin büyük bir topluluğa sahip olduğunu dile getirdi. 

Crypto Capital Venture kurucusu ve kripto fenomeni olan Dan Gambardello, aynı zamanda Cardano topluluğunun da büyük bir hayranı olarak biliniyor. Gambardello, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Cardano topluluğunun “güçlü, benzersiz, farklı, zeki, yaratıcı, inatçı ve yenilikçi” olduğunu belirtti. 

Gambardello, ADA Fiyatında 10 Dolara İşaret Etti! 

Gambardello, diğer bir paylaşımında ise “Gittikçe daha fazla sayıda insanın Cardano’ya geçiş yapan diğer zincirlerden bıkmış olduğunu görüyorum.” ifadelerini kullandı. Söz konusu isim, ADA fiyatının 10 dolar seviyesine ulaşması halinde “Ben demiştim.” diye paylaşımda bulunmayacağını sadece tebrik tweeti atacağını kaydetti. 

CoinShares Research tarafından dün yayınlanan “Haftalık Dijital Varlık Fon Akışları” raporunun son baskısına göre, geçen hafta dijital varlık yatırım ürünlerinde toplam 141 milyon dolarlık çıkış görüldü. Cardano ve Polkadot ise her biri 1 milyon dolar olacak şekilde girişe tanıklık etti.

Cardano Balinası Açıkladı: Bu Yüzden ADA Satın Almalısınız!

Popüler kripto fenomeni Ben Armstrong, Cardano’nun araştırma ve geliştirmesinden sorumlu şirket olan IO Global’in kurucu ortağı ve CEO’su Charles Hoskinson ile röportaj yapmayı dört gözle bekliyor. 

ADA fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 0,51 dolardan işlem görüyor. 

Cardano Balinası Açıkladı: Bu Yüzden ADA Satın Almalısınız! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)