Kripto Para HaberleriBitcoin Haberleri

Cardano CEO’su: Bitcoin ABD Hükümeti Olmadan Bir Şeylerin Olabileceğini Gösterdi

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Japon medyasına konuştu. Kripto para birimi Bitcoin hakkında yaptığı açıklamalarında kripto para birimlerinin dünyaya ABD hükümeti, Papa ve benzeri dinlere bağlı olmadan bir şeylerin olabilecek olduğunu ve bu bilindik ve standartlara bağlı olmadan başkası tarafından yönetilmeyen ve ABD hükümeti tarafından yönetilmeyen ve ABD hükümeti olmadan bir şeylerin olabilecek olduğunu Bitcoin’in gösterdiğini açıkladı. Bitcoin hakkındaki açıklamasında kripto para birimleri arasında oldukça iyi bir yere sahip olduğunu belirten Cardano CEO’su Charles Hoskinson, kripto paraların başlangıcının Bitcoin’e dayandığını ve dünyada değişimi başlatan Bitcoin’in ateşi olduğunu açıkladı.

Başkalarına ve büyüklere seslenen Cardano CEO’su Charles Hoskinson, ”eğer bizim ödeme sistemimizi beğenmiyorsanız daha iyisini üretirsiniz” diyerek hep daha iyisinin üretilebilecek olduğunu ve bunun önünde bir engel bulunmadığını açıkladı.

abd hükümeti veya papa gibi benzer klasik hale gelmiş şeyler olmadan kripto paralar kendi kendine piyasada yer edindi ve bitcoin ile başlayan bu adım devam ediyor. kripto paralar dünyada milyarlarca insan tarafından kullanılabilecek potansiyelde ve kripto paraların çıkması ile birlikte dünyada insanların özgür olarak bir hükümete, bankaya veya papa gibi dini sembollere bağlı olmadan bir şeyler üretilebilecek olduğunu gösteren gelişmeler olabileceğini kanıtlıyor.

-Cardano CEO’su Charles Hoskinson-

Kripto para birimleri hakkında yapılan bu açıklama Japon basınında anında ilgi odağı olurken, kripto para sitelerinde de çokça yayınlandı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu