Anasayfa Sektörel Cardano Ekosisteminin Yeni Oyunu: PXL Wars

Cardano Ekosisteminin Yeni Oyunu: PXL Wars

Sektörel

İşte Cardano ekosisteminin yeni oyunu PXL Wars hakkında bilmeniz gereken her şey...

Cardano Ekosisteminin Yeni Oyunu: PXL Wars

İtalyan bilge Gerolamo Cardano, 2017'de piyasaya sürülen Cardano tokeninin geliştirilmesine ilham kaynağı olmuştur. Cardano'nun yaratıcısı Charles Hoskinson, Ağustos 2021'de Alonzo hard forku hakkında ayrıntıları açıklamıştır. Bu duyuruyu takip eden ay içerisinde Cardano'nun fiyatı yüzde 116 artmıştır.

Cardano blockchain, üzerine inşa edilmiş çok sayıda projeye sahiptir. Son duyuruda yer alan ayrıntılara göre; Cardano ekosistemi, PXL Wars adlı yeni bir oyunu karşılıyor. Oyun, bir NFT projesi olan DEADPXLZ'den geliyor. 

Oyunun Ayrıntıları Nelerdir?

Bir Web3 oyun motoru platformu olan Paima Studios, DEADPXLZ'nin yaklaşan PXL Wars oyunu için Paima Engine'i kullanacağını duyurdu. Ayrıntılara göre, bunu yapan Cardano'ya dayalı ilk NFT koleksiyonu olarak kayıtlara geçiyor.

Paima Studios, "DEADPXLZ, bu alanda bir yenilikçidir. Son derece güçlü olmasının yanı sıra güvenliğe öncelik veren zincir üstü bir kullanıcı deneyimi oluşturmalarını sağlamaktan gerçekten heyecan duyuyoruz." açıklamasında bulundu.

Cardano Ekosisteminin Yeni Oyunu: PXL Wars

Paima Web3 motoru; sağlamlığı ve ölçeklenebilirliği sayesinde gerçek zamanlı ilerleme takibi, blockchain agnostizmi ve yüksek veri çıkış seviyeleri gibi heyecan verici özellikler sunacak ve oyunun herhangi bir merkezi kontrol olmaksızın merkeziyetsiz bir şekilde çalışmasına izin verecektir.

DEADPXLZ, 2021'den beri Cardano NFT topluluğunun önemli bir parçası olmuştur. Ekip, ayrıca Cardano'nun ilk etkileşimli blockchain koleksiyonlarından birini de yaratmıştır.

Cardano Ekosisteminin Yeni Oyunu: PXL Wars içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan