Analizler

Cardano Fiyat Tahmini 7 Haziran: ADA 2 Dolara Çıkar mı?

Cardano fiyatı, kripto para birimleri konsolide olmaya devam ederken dar bir aralıkta işlem görüyor. ADA, geçen haftaki en düşük seviyenin yaklaşık %7 üzerinde olan 1.7215 dolardan işlem görüyor. Dolaşımdaki toplam Cardano koinlerinin piyasa değeri 55 milyar doları biraz aşıyor ve bu da ADA’yı dünyanın dördüncü en büyük kripto para birimi yapıyor.

Ne oldu? Cardano ve diğer kripto para birimleri, sektörü olan talep azaldıkça nispeten karışık bir hafta sonu geçirdi. Bitcoin son 24 saatte %1’den daha az artarken, Ethereum aynı dönemde sadece %3,57 değer kazandı. En büyük kripto paraların çoğu %1’den daha az arttı.

Bu hafta Cardano fiyatının en büyük katalizörü Perşembe günü açıklanacak olan ABD enflasyon verileri olacak. Bu rakamlar faiz oranları üzerinde etkisi olduğu için önemlidir.

Genel olarak analistler, Mayıs ayında genel TÜFE’nin %4,7’den daha fazla ve çekirdek TÜFE’nin ise %3’ten daha fazla artmasını bekliyorlar. Güçlü bir TÜFE verisi, FED’in büyük olasılıkla barışçıl politikasını azaltacağı anlamına gelecektir. Ancak, zayıf tarım dışı istihdam rakamları olursa FED’in uzun bir süre boyunca bu politikaya devam etme olasılığı var. Peki, Cardano fiyatı için sırada ne var?

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin ve Ethereum Haftalık Piyasa Güncellemesi 24 Ağustos 2020

Cardano Fiyat Tahmini

Cardano Fiyat Tahmini 7 Haziran: ADA 2 Dolara Çıkar mı? –

Dört saatlik grafik, ADA fiyatının son birkaç işlem seansında konsolidasyonda olduğunu gösteriyor. Yol boyunca, ADA simetrik bir üçgen deseni gibi görünen bir şey oluşturdu. Şu anda üçgen modelin alt tarafının biraz üzerinde işlem görüyor. Ayrıca 25 günlük ve 15 günlük hareketli ortalamanın (MA) biraz üzerine çıktı. Yine de Cardano fiyatı %50 Fibonacci düzeltme seviyesinin biraz altında.

Bu nedenle, konsolidasyon muhtemelen devam edecek olsa da kripto para birimini üçgen modelinin üst tarafını yani 1,8755 doları test etmek için muhtemelen yaklaşık %8 yükselebilir. Ancak ADA fiyatı 1,60 doların altına bir düşüş yaparsa bu eğilim geçersiz olacaktır.

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu