Anasayfa Altcoin Cardano Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Hangi Seviyede Kapatabilir?

Cardano Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Hangi Seviyede Kapatabilir?

Altcoin

Peki Cardano (ADA) fiyatı, Eylül ayını hangi seviyede tamamlayabilir? Beklentiler neler? Hepsi ve daha fazlası şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Cardano Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Hangi Seviyede Kapatabilir?
Hızlı İçerik

Cardano (ADA) token gelişimi, İtalyan bilgin Gerolamo Cardano çalışmalarından etkilenmiş ve 2017 yılında piyasa sürülmüştür. Projenin yaratıcısı Charles Hoskinson, Ağustos 2021'de Alonzo hard fork hakkında bilgi vermiştir. Bu duyurunun sonucunda ADA'nın fiyatı bir sonraki ay %116 arttı.

Ethereum (ETH) birleşmesinde olduğu gibi Vasil hard fork lansmanı da ekibin en çok beklenen güncellemelerinden biriydi. Yol boyunca karşılaşılan bazı zorluklara rağmen hard fork başarılı oldu.

Cardano Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Hangi Seviyede Kapatabilir?

Cardano (ADA), haberin yazıldığı sırada 0,25 dolardan işlem görüyordu ve son 24 saatte büyük bir dalgalanma yaşanmadı.

Peki Cardano (ADA) fiyatı, Eylül ayını hangi seviyede tamamlayabilir? Beklentiler neler? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini

Changelly'deki kripto para uzmanlarına göre Cardano (ADA), Eylül sonunda minimum 0,235 dolar, maksimum 0,280 dolara ulaşacak.

Cardano (ADA) ortalama fiyatının 0,257 dolar olması bekleniyor. Ancak yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Cardano Fiyat Tahmini: Eylül Ayını Hangi Seviyede Kapatabilir? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik