Anasayfa Analiz Cardano Fiyatı Bu Seviyeye Yükselebilir! Kritik Nokta Şu...

Cardano Fiyatı Bu Seviyeye Yükselebilir! Kritik Nokta Şu...

Analiz

Cardano'daki 11 aylık fiyat hareketi, teknik grafikte devam eden eğilimin yatay olduğunu gösteriyor. Peki ADA için sıradaki durak neresi olabilir?

Cardano Fiyatı Bu Seviyeye Yükselebilir! Kritik Nokta Şu...

Cardano'daki (ADA) on bir aylık fiyat hareketi, teknik tablodaki devam eden eğilimin yatay olduğunu gösteriyor. Bu yanal hareketin ortasında, fiyatlar kısa vadeli bir düşüş trendi öngörüyor ve aşağı yönlü bir trend çizgisiyle açıkça görülüyor. 14 Temmuz'da Cardano (ADA) fiyatı, %22'lik bir düşüşe yol açan direnç trend çizgisinden son dönüşüyle ​​karşı karşıya kaldı ve mevcut işlem fiyatı olan 0,296$'a ulaştı. Düzeltme uzayacak mı yoksa alıcılar sayılan bir saldırı yapabilir mi?

Günlük Grafikte Cardano (ADA)

  • Düşen takoz paterni genellikle düşüş eğiliminin sonu olarak kabul edilir.
  • Kama modelinden kesin bir kırılım, Cardano (ADA) fiyatını %12'lik bir yükselişe ayarlayacaktır.
  • Cardano'daki (ADA) gün içi işlem hacmi, %18'lik bir kazanç anlamına gelen 300,6 milyon dolardır.

Cardano Fiyatı Bu Seviyeye Yükselebilir! Kritik Nokta Şu...

Günlük zaman çerçevesi grafiğinde, düşen Cardano (ADA) fiyatı aşağı eğimli bir kama modeline dönüştü. Bu model, satış ivmesinin kademeli olarak zayıflamasına işaret eden iki yakınsak trend çizgisinden oluşuyor.

Yukarıda belirtilen model, genellikle direnç trend çizgisinin kırılım üzerine önemli bir yükselişe neden olur. Şu anda Cardano (ADA) fiyatı 0,286 dolardan işlem görüyor ve düşen iki trend çizgisi arasında sallanmaya devam ediyor.

En büyük sekiz kripto para birimi, kama paterni engelleri bozulmadan bu düşüşe devam edecek. Bu nedenle, genel eğilim çizgisinden potansiyel bir kırılma, fiyatları %10-12 oranında artırabilecek ve uzun süredir devam eden direnç eğilim çizgisini vurabilecek bir dönüm noktasına işaret edecektir.

ADA Fiyatı Yeni Bir Toparlanma Döngüsünü Tetikleyebilir mi?

Beklenen yükseliş, alıcıları %10 destekleyebilirken, kısa vadeli aşağı yönlü trend çizgisi devam edene kadar düşüş eğilimini sürdürecek. Alıcıların uzun vadeli bir yatay trendle bir boğa döngüsünü tetiklemesi için, kripto para fiyatının, altta yatan yükseliş momentumunu doğru bir şekilde belirleyebilecek olan trend çizgisi direncinin üzerinde günlük bir mum kapanışı vermesi gerekir.

  • Fibonacci Düzeltme Seviyesi: Altcoin fiyatı %61,8 FIB seviyesinde uygun desteği buldu.
  • Göreceli Güç Endeksi (RSI): %40'ın üzerindeki günlük RSI eğimi, yükselişin tersine dönmesi için uygun bir olasılığı yansıtır.

Kaynak: CoinGape

Cardano Fiyatı Bu Seviyeye Yükselebilir! Kritik Nokta Şu... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Cardano Geliştiricileri: Kripto Dünyasında Önde Gelen Bir Ekip
Rehber Dilara Avcıoğlu
Cardano Geliştirme Ortamı: Dapp Geliştirme İçin Rehber
Rehber Banu Fırıncılar