Anasayfa Analiz Cardano İçin Kritik Seviye Belirlendi! ADA Coin Yüzde 10 Artabilir

Cardano İçin Kritik Seviye Belirlendi! ADA Coin Yüzde 10 Artabilir

Analiz

Popüler altcoinlerden biri olan Cardano (ADA) için kritik saatler başladı ve işte fiyatın yüzde 10 artacağına dair göstergeler...

Cardano İçin Kritik Seviye Belirlendi! ADA Coin Yüzde 10 Artabilir

Cardano (ADA) fiyatında devam eden bir ralli, geçen aydan bu yana birkaç küçük direnç seviyesini aştı ve kripto alıcıları için bir atlama taşı görevi gördü. Böylece, boğa eğilimi devam ederken, kripto para fiyatı son zamanlarda 0,38$ bariyerinden başka bir kırılım fırsatı sundu. 

Sabah yıldızı mum modelinin oluşmasıyla kırılan direnci yeniden test eden fiyatlar, altcoinin devam eden toparlanmayı uzatmak için daha yüksek bir olasılığa sahip olduğunu gösterdi.

  • Cardano (ADA) fiyatı, 0,427$ seviyesinde yoğun arz baskısı ile karşı karşıya kalabilir.
  • Tersine çevrilmiş baş ve omuz adı verilen ünlü bir yükseliş tersine dönüş modelinin oluşumu, Cardano (ADA) fiyatını 0,427 doların üzerinde önemli bir yükseliş trendine hazırlıyor.
  • Cardano (ADA) kripto para parasındaki gün içi işlem hacmi, %2,23'lük bir kayıp anlamına gelen 198,2 milyon dolardır.

Cardano İçin Kritik Seviye Belirlendi! ADA Coin Yüzde 10 Artabilir

31 Mart'ta, yükselen Cardano (ADA) fiyatı, 0,38-0,377$'lık yatay dirençten kırılım gösterdi. Bu kırılım, piyasada artan FUD'a rağmen alıcıların daha yükseğe ulaşma konusunda kendilerine güvendiklerinin bir işareti.

Geçen haftadan bu yana, 0,38$ arasında gezinen kripto para fiyatı direnci kırdı ve alıcılara daha yüksek seviyelere sıçramak için yeni bir fırlatma rampası sağladı. Yukarıda belirtilen seviyedeki düşük fiyat reddi, kenarda kalan alıcılar piyasaya girerken artan talep baskısının işaretidir.

Bu nedenle, sürekli alımla Cardano (ADA) fiyatı muhtemelen %10 artacak ve 0,427-0,42$ birkaç aylık direncine ulaşacak. Ayrıca, söz konusu direnç aynı zamanda ters baş ve omuz modeli adı verilen ünlü bir ters dönüş formasyonunun boyun çizgisi direncidir.

Bu nedenle, 0,427$'dan potansiyel bir kırılım, bir trend değişikliğinin erken bir işareti olacaktır.

Teknik Göstergeler

Göreceli Güç Endeksi: Fiyat hareketine benzer şekilde, devam eden trendin mevcut gücünü yansıtan günlük RSI eğimi, yükseliş bölgesinin daha yüksek seviyesine doğru kademeli olarak yükseliyor. Bu büyüme, Cardano'da (ADA) sürekli bir satın alma faaliyetine işaret ediyor.

Bollinger Bandı: Alım satım yapanlar, toparlanma rallisinin devam edeceğini belirtmek için Bollinger Bandı göstergesinin orta çizgisini kilit bir destek olarak kullanabilirler. Bu nedenle, ondan bir arıza, fiyatın tersine çevrilmesi için sinyal verecektir.

Cardano (ADA) Gün İçi ve Anahtar Seviyeler

  • Spot fiyat: 0,389 $
  • Eğilim: Boğa
  • Oynaklık: Düşük
  • Direnç seviyesi - 0,42$ ve 0,48$
  • Destek seviyesi - 0,38-0,377$ ve 0,3$

Kaynak: CoinGape

Cardano İçin Kritik Seviye Belirlendi! ADA Coin Yüzde 10 Artabilir içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Cardano Geliştiricileri: Kripto Dünyasında Önde Gelen Bir Ekip
Rehber Dilara Avcıoğlu
Cardano Geliştirme Ortamı: Dapp Geliştirme İçin Rehber
Rehber Banu Fırıncılar