Anasayfa Altcoin Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden Bu Tokeni Kullanabilir!

Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden Bu Tokeni Kullanabilir!

Altcoin

Cardano (ADA) blok zinciri kullanıcıları artık ağ değiştirmeden bu stablecoin'i kullanabilecek. İşte gelişmenin detayları..

Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden Bu Tokeni Kullanabilir!

Cardano (ADA) blockchain kullanıcıları artık ağ değiştirmeden Binance USD (BUSD) stablecoin'ini kullanabilir. Hareket, Finitum köprüsünün kullanılmasıyla mümkün olmuştur. Ağdaki en yeni token, Finitum Bridge'in yerel bir Cardano (ADA) kripto parasına sarılmış (wrapped) fmBUSD'dir.

Blockchain kaşifi, işlemlerin halka açık olan köprü üzerinden zaten işlendiğini iddia ediyor. Köprü, resmi Finitum web sitesinde kullanıma sunulmuştur.

Bununla birlikte, kullanıcılar dikkatli olmalı ve köprü kullanımıyla ilgili riskleri değerlendirmelidir. Ancak, Binance'in Binance USD'sinin (BUSD) Cardano'ya (ADA) gelmesi, Cardano'nun (ADA) giderek daha fazla benimsenmesinin önemli bir işaretidir.

Cardano (ADA), Geliştirme Açısından Hala En İyi Blok Zinciridir

2023'ten başlayarak Cardano (ADA) hızlı bir büyüme yaşadı. Bu, projenin devam eden büyüme ve gelişmesinden kaynaklanmaktadır. Ayrıca, akıllı sözleşme platformunun işlevselliğini iyileştirmesi beklenen planlı yükseltmeler konusunda büyük bir heyecan var.

Veriler, Cardano'nun (ADA) kripto para piyasasında Polkadot (DOT) ve Cosmos (ATOM) gibi rakiplerini geride bırakan en gelişmiş ağ olduğunu gösteriyor. Sonuç olarak, para birimi artık ağında 4.800'den fazla akıllı sözleşme ve 1.000'den fazla proje ile güçlü bir ekosisteme sahip.

Ek olarak Cardano (ADA), akıllı sözleşme platformu için Python ile yazılmış sözleşme komut dosyalarının entegrasyonunu sürdürüyor. Bu proje halen devam ediyor ve 10 Ocak'ta bir ağ işlemi aracılığıyla tanıtıldı.

Para birimi için önemli bir gelişme, Cardano (ADA) İyileştirme Önerisi 30'dur (CIP-30). Teklif, Cardano (ADA) cüzdanlarının ve Amazon gibi Web2 hizmetlerinin bağlanmasını kolaylaştıran web tabanlı bir iletişim köprüsü kurmayı mümkün kılıyor. Web sayfalarında yer alan JavaScript kodunun kullanılması fikre yol açmaktadır. Ek olarak, CIP-30, Cardano (ADA) sıcak cüzdanlarının yeni özellikler eklemesini, işlevlerini geliştirmesini ve yeni kullanıcıları çekmesini sağlar.

Basın zamanında Cardano (ADA), son 24 saat içinde %0,3 artışla 0,379329 $'dan işlem görüyordu.

Cardano Kullanıcıları, Ağ Değiştirmeden Bu Tokeni Kullanabilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
MyDexPay Coin (XMD) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik