Anasayfa Altcoin Cardano, Mithril Prokolünü Başlattı: ADA 1 Dolar Olur mu?

Cardano, Mithril Prokolünü Başlattı: ADA 1 Dolar Olur mu?

Altcoin

Mithril, Cardano ana ağında resmi olarak başlatıldı. Peki yerel token ADA fiyatı bu yeniliğe ne tepki verecek?

Cardano, Mithril Prokolünü Başlattı: ADA 1 Dolar Olur mu?
Hızlı İçerik

Cardano (ADA) fiyatı, kripto para piyasasının çoğunluğunun ardından konsolide olmasına rağmen, platform, ana ağında uzun zamandır beklenen büyük bir yükseltme başlattı ve muhtemelen yakın gelecekte ilerleyen ADA tokenine yakıt sağladı.

Cardano'nun Banksy - LEAD Stake Pool olarak bilinen stake havuzu operatörü (SPO) tarafından 30 Temmuz'da paylaşılan gönderiye ve protokolün ilgili ekran görüntüsüne göre, düğüm senkronizasyonunun verimliliğini artırmayı vadeden stake tabanlı bir imza protokolü olan Mithril, Cardano (ADA) ana ağında resmi olarak başlatıldı.

Cardano, Mithril Prokolünü Başlattı: ADA 1 Dolar Olur mu?

Daha önce, $conrad olarak bilinen BLADE adlı Cardano (ADA) hisse havuzunun operatörü, belirli bir sertifikayı onaylamak için imza atan birden fazla havuz tarafından blok zinciri anlık görüntüsü (snapshot) doğrulaması yoluyla artan merkeziyetsizlik ve sertifika zincirlerini oluşturmak ve anlık görüntüleri sunmak için bir toplayıcının tanıtımı da dahil olmak üzere yükseltmenin birkaç önemli faydasını paylaştı.

Mithril'in "Cardano-Node ile aynı sunucuda" çalışıp çalışmadığını ve ne kadar bellek ve disk alanı tükettiğini merak eden bir yorumcuya yanıt veren stake havuzu operatörü Banksy, Mithril'in blok üreticisi veya yedek düğümde çalıştığını ve "bellek ve disk kullanımının minimum düzeyde olduğunu, yalnızca bir hash prosedürü sırasında tek bir CPU çekirdeğinde kısa bir artış olduğunu" söyledi.

Cardano (ADA) Fiyat Analizi

Mithril lansmanının ardından, Cardano (ADA) fiyatı birkaç saat içinde %3'ün üzerinde artarak 0,32$ seviyesine yaklaştı. Bununla birlikte, o zamandan beri düştü ve 0,31307$ seviyesinde konsolide oldu, bu, gün içinde %0,8'lik bir düşüşü temsil ediyor, ancak yine de bir önceki haftaya göre %1,17'lik bir kazanç ve aylık grafiğinde %9,1'lik bir artış.

Cardano, Mithril Prokolünü Başlattı: ADA 1 Dolar Olur mu?

Bu arada, Cardano (ADA) meraklısı ve Crypto Capital Venture kurucusu Dan Gambardello, Cardano'nun (ADA) bundan bir yıl sonraki boğa koşusunda %2.390 gibi muazzam bir artış sağlayabileceği ve çöken bankalar ve finansal sistemler nedeniyle 7.80$'lık fiyat hedefine ulaşabileceği görüşünü 29 Temmuz tarihli bir gönderide paylaştı. 

Kaynak: Finbold

Cardano, Mithril Prokolünü Başlattı: ADA 1 Dolar Olur mu? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Cardano Geliştiricileri: Kripto Dünyasında Önde Gelen Bir Ekip
Rehber Dilara Avcıoğlu
Cardano Geliştirme Ortamı: Dapp Geliştirme İçin Rehber
Rehber Banu Fırıncılar