Anasayfa Analiz Cardano Mücadele İçinde: ADA Fiyatı 0.25 Dolara mı Düşecek?

Cardano Mücadele İçinde: ADA Fiyatı 0.25 Dolara mı Düşecek?

Analiz

Kripto piyasasında artan satış baskısıyla birlikte Cardano fiyatı 0,3 dolarlık psikolojik destekten toparlanmakta zorlandı. ADA için sıradaki durak neresi olabilir?

Cardano Mücadele İçinde: ADA Fiyatı 0.25 Dolara mı Düşecek?

Kripto para piyasasında artan satış baskısı ile Cardano (ADA) fiyatı, 0,3 dolarlık psikolojik destekten toparlanmak için mücadele etti. Birkaç denemeye rağmen, alıcıların sürekli bir geri dönüşü gerçekleştirememesi, yükseliş momentumundaki zayıflığı gösteriyor. Bu nedenle, genel arz, Cardano (ADA) fiyatının uzun süreli düşüşe hazır olduğunu gösteren 0,3 dolarlık desteğin altında bir kırılmaya yol açtı.

Günlük Grafikte Cardano (ADA)

  • Uzun süredir devam eden destek trend çizgisinin altına inilmesi, Cardano (ADA) fiyatını %6,5-11,2'lik bir düşüş için belirliyor.
  • Günlük EMA'lar (20, 50, 100 ve 200) arasındaki negatif hizalama genel olarak düşüş eğiliminde olduğunu gösterir.
  • Cardano'daki (ADA) gün içi işlem hacmi, %55'lik bir kazanç anlamına gelen 299,2 milyon dolardır.

Cardano Mücadele İçinde: ADA Fiyatı 0.25 Dolara mı Düşecek?

0,3 doların üzerinde yaklaşık üç haftalık konsolidasyonun ardından, satıcılar 2 Ağustos'ta bu desteği aşmayı başardılar. Bu dökümle birlikte, Cardano (ADA) fiyatı da son yüksek salınım aralığına girdi ve bu, genişleyen bir düzeltmenin erken bir işaretini gösteriyor.

Bugün %1,47'lik bir kayıpla Cardano (ADA) fiyatı, yukarıda bahsedilen ve aynı zamanda son yedi haftadır kripto para fiyatının toparlanmasını destekleyen yükselen trend çizgisini delen uygun bir takip sunuyor. Fiyatlar ihlal edilen trend çizgisinin altında sürdürülebilirlik gösterirse, satıcılar alıcılara baskı yapmak için ek bir engel kazanacaktır.

Satışların devam etmesi halinde, şu anda 0,294 dolardan işlem gören sekizinci en büyük kripto para birimi %6,25 düşüşle 0,276 doları ve ardından 0,26 ya da 0,25 doları test edebilir.

Cardano (ADA) Alıcıları Hala 0.3 Dolar Geri Almayı Başarabilir mi?

Cardano (ADA) için işler aşağı yönlü görünse de, kripto para biriminin fiyatı günlük bir mumun ihlal edilen trend çizgisinin altında kapanmasını engellemeyi başarırsa, alıcılar bu desteği karşı saldırı için kullanabilir. Uzun kuyruklu ret mumunun gösterdiği talep baskısı, yükselişin tersine dönmesini destekleyecektir. Bununla birlikte, kripto para fiyatı 2 Ağustos'un en yüksek seviyesi olan 0,312$'ın üzerine çıkarsa, alıcılar toparlanmanın daha iyi bir teyidini alacaklardır.

  • Üstel Hareketli Ortalama (EMA): Günlük EMA'ların (20, 50, 100 ve 200) altındaki kripto para fiyatı, tüccarların aşağı yönde en az dirençle karşılaşacağını gösterir.
  • Yön Hareketli Ortalama (MA): Bir düşüş geçişinin yakınındaki DI+(mavi) ve DI-(turuncu) eğimi, piyasada artan satış baskısının sinyalini verebilir.

Kaynak: CoinGape

Cardano Mücadele İçinde: ADA Fiyatı 0.25 Dolara mı Düşecek? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik