Analizler

Cardano Teknik Tahmin, ADA Fiyat Grafiği, 2 Doları Aşacak mı?

  • Cardano, 13 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.95 dolara yükseldi.
  • ADA, son 24 saatte %18 ve son 7 günde %15.11 artışla 1.86 dolardan işlem görüyor.
  • Cardano, şu anda Tether’in önünde ama Dogecoin’in 9 milyar dolar arkasında 5. sırada.

Kripto para birimi piyasası, Tesla’nın Bitcoin kullanarak araç alımlarını askıya almasının ardından keskin bir şekilde düştü. Cardano (ADA), 13 Mayıs’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.95 dolara çıkarak bu düşüşü pek de umursamadı. Son 24 saatte 60.6 milyar dolarlık piyasa değeri ve 11.8 milyar dolarlık ticaret hacmi ile Cardano, kripto para biriminde 5. sırada. Piyasa değerine göre sıralama Cardano şu anda Tether’in önünde ama Dogecoin’in biraz arkasında.  Şu anda ADA, son 24 saatte %18 ve son 7 günde %15.11 artışla 1.86 dolardan el değiştiriyor.

Cardano, birçok kişinin şaşırtıcı bir hareket olarak sınıflandırdığı şeyle piyasadaki düşüşe meydan okudu. Perşembe gününün erken saatlerinde Tesla, kripto para madenciliği yaparken yüksek enerji tüketim oranı nedeniyle artık araç satın alımları için Bitcoin (BTC) kabul etmeyeceğini duyurdu. Bitcoin ve altcoinlerin çoğunluğu o zamandan itibaren kırmızı renkteydi ve çoğu bilindik koin %30’a varan ciddi bir düşüş yaşadı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano CEO’su: Bitcoin ABD Hükümeti Olmadan Bir Şeylerin Olabileceğini Gösterdi

Cardano Anahtar Seviyeler

  • Direnç Seviyeleri: 2,70 dolar, 2,50 dolar, 2,20 dolar, 2 dolar
  • Destek Seviyeleri: 1,40 dolar, 1,35 dolar, 1,30 dolar

Cardano

Cardano Teknik Tahmin:

Cardano (ADA), haftanın başından bu yana küçük bir aralıkta işlem görüyordu. ADA 9 Mayıs’ta 1,89 dolarlık en yüksek seviyelere ulaştıktan sonra küçük bir konsolidasyon dönemine girdi ve böylece boğa ve ayıların neredeyse eşit olduğu kanıtlandı. ADA Perşembe gününün erken saatlerinde yükselişe geçti ve önceki yılın en yüksek seviyesi olan 1,89 doları geçerek tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,95 dolara ulaştı. Teknik göstergeler, özellikle yükseliş bölgesinde ilerleyen RSI, yukarı yönlü hareketin henüz yavaşlamadığını gösteriyor ve fiyat daha da artmaya devam edebilir.

Tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.95 doların üzerinde ilk direnç 2 dolarda. Daha sonraki direnç seviyeleri 2.5 dolar ve 3.0 dolar olabilir. Bununla birlikte, ADA / USD çiftinin büyük temel olaylar haricinde yatay işlem yapma olasılığı daha yüksektir. Aşağı yönde, 1.40 dolar seviyesi 1doların altına düşüşü önlemek için MA 50’nin (1.32 dolar) önünde ani bir destek görevi görebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son dakika: Cardano, kâr amacı gütmeyen kurumlara 125 bin dolar bağış yaptı

ADA, dünün en düşük 1,47 dolarlık seviyesine gerilemesinin ardından güçlü bir artış başlattı. Fiyat, MA 50 seviyesini 1,67 dolarda aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.95 dolara çıktı. Bu seviyenin üzerindeki direnç nedeniyle ADA şu anda 1.90 doların biraz altında işlem görüyor.

Aşağı yönde hareket artarsa, düşüş eğilimi tüccarların fiyatı MA 50’nin (1.67 dolar) altına çekmesine neden olabilir. Yine de ilk olarak 1.83 dolar ve 1.75 dolar seviyesi böyle bir düşüşe destek olarak engel olabilir. MA 50’nin altındaki bir düşüş olursa ADA fiyatı 1.53 dolar ve 1.47 dolarlık destek seviyelerinde durabilir.

ADA fiyat hareket tersine dönerse, alıcılar piyasadaki riski artırmak için 2 doların üzerinde bir kapanışı hedefleyecektir. Böyle bir rallide boğalar 2.50 dolarlık direnci test edebilir, bu seviyenin üzerinde keskin bir kırılma olursa Cadano 3 dolar ve 4 dolar civarındaki tavan seviyelerine çıkabilir. Özetle, ADA / USD görünümü yükselişe karşı tarafsız kalıyor. 1,83 doların altında bir kırılma düşüş hareketini tetikleyecek ve 2 doların üzerine bir kırılma yükseliş trendini devam ettirecektir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum Fiyat Analizi 19 Haziran 2020

İlgili İçerik: Cardano (ADA) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu