Anasayfa Analiz Cardano'da Artış Devam Edecek mi? Bu Seviye Çok Kritik!

Cardano'da Artış Devam Edecek mi? Bu Seviye Çok Kritik!

Analiz

Cardano (ADA) fiyatının artışı sürdürebilmesi için hangi seviyeyi geçmesi gerekiyor? İşte ayrıntılar...

Cardano'da Artış Devam Edecek mi? Bu Seviye Çok Kritik!

Cardano (ADA) fiyatı 0,400 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde yeni bir artış başlattı. Söz konusu fiyat 0,450 dolarlık direnç seviyesini aşması halinde daha da yükselebilir.

  • Cardano (ADA) fiyatı 0,400 dolar seviyesinin üzerinde yükseliş ivmesi kazanıyor.
  • Fiyat 0,400 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.
  • ADA/USD işlem çiftinin 4 saatlik grafiğinde 0,450 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle oluşan bir boğa bayrağı formasyonu var.
  • İşlem çifti 0,450 dolarlık direnç seviyesini aşarsa yükselmeye devam edebilir.

Cardano (ADA) fiyatı güçlü bir taban oluşturduktan sonra 0,400 dolarlık direnç seviyesinin üzerinde makul bir artış başlattı. Fiyat hız kazandı ve 0,420 dolarlık kilit direnç seviyesini kırmayı başardı.

Yukarı yönlü hareket 0,432 dolar seviyesinin üzerinde hız kazandı ve fiyat 0,450 dolar seviyesinin üzerine çıktı. 0,4616 dolar seviyesinin yakınlarında bir tepe oluştu ve fiyat şu anda kazançları pekiştiriyor. 

Cardano (ADA) fiyatı şu anda 0,420 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor. ADA/USD işlem çiftinin 4 saatlik grafiğinde 0,450 dolar seviyesinin yakınlarında dirençle oluşan bir boğa bayrağı formasyonu var.

Cardano'da Artış Devam Edecek mi? Bu Seviye Çok Kritik!

Yukarı yönde ilk direnç 0,450 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor. Bir sonraki büyük direnç 0,462 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 

0,450 dolar ve 0,462 dolar olmak üzere iki direnç seviyesinin üzerinde yukarı yönlü bir kırılma olması halinde fiyat yeni bir ralli başlatabilir. Bu durumda fiyat 0,50 dolar seviyesine doğru istikrarlı bir şekilde yükselebilir. Ara direnç 0,48 dolar olabilir.

Cardano (ADA) için Olumsuz Senaryo Nedir?

Cardano (ADA) fiyatı 0,450 dolar ve 0,462 dolar olmak üzere iki direnç seviyesinin üzerine çıkamazsa aşağı yönlü bir düzeltme yapabilir. Aşağı yönde ilk destek 0,435 dolar seviyesinin yakınlarında ortaya çıkıyor.

Bir sonraki büyük destek 0,425 dolar seviyesinin yakınlarında oluşuyor. 0,425 dolar seviyesinin altında aşağı yönlü bir kırılma, 0,400 dolar seviyesine doğru yeni bir düşüş için kapıları açabilir. 

Bir sonraki büyük destek 0,375 dolar seviyesinin yakınlarında şekilleniyor.

Kaynak: NewsBTC

Cardano'da Artış Devam Edecek mi? Bu Seviye Çok Kritik! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Layer 1 / Layer 2 Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Cardano Geliştiricileri: Kripto Dünyasında Önde Gelen Bir Ekip
Rehber Dilara Avcıoğlu
Cardano Geliştirme Ortamı: Dapp Geliştirme İçin Rehber
Rehber Banu Fırıncılar