Anasayfa Altcoin Cardano'nun Yeni 2023 Güncellemesi: İşte Avantajları

Cardano'nun Yeni 2023 Güncellemesi: İşte Avantajları

Altcoin

2023 yılı, Cardano (ADA) benimsenmesinde artışa yol açacak olan yeni İyileştirme Önerisi 30 (CIP 30) ile Cardano (ADA) için harika bir başlangıç yapıyor.

Cardano'nun Yeni 2023 Güncellemesi: İşte Avantajları

Yeni Cardano (ADA) İyileştirme Önerisi 30 (CIP 30), Cardano (ADA) benimsenmesini artıracak şekilde Amazon gibi Web2 platformlarıyla etkileşimi kolaylaştıran bir ağ güncellemesidir.

Özünde yükseltme, Cardano (ADA) cüzdanları ile Amazon gibi Cardano (ADA) platformları arasındaki etkileşimi kolaylaştıran web tabanlı bir iletişim köprüsünün oluşturulmasını sağlayacaktır.

Tüm bunlar, web sayfalarına entegre edilecek JavaScript kodunun kullanılmasıyla mümkün olur. Sadece bu da değil, yeni CIP-30, Cardano (ADA) cüzdanlarının yeni işlevler kazanmasını, yeteneklerini genişletmesini ve potansiyel kullanıcıları çekmesini sağlayacaktır.

Ağında 4.800'den fazla akıllı sözleşmeye ve şu anda blockchain geliştirilmekte olan 1.000'den fazla projeye sahip ekosisteminin önemli büyümesini doğrulamaya devam eden Cardano (ADA) için ufukta yeni gelişmeler var .

Cardano (ADA): Hafta Sonu Ağ Kesintisi Birkaç Dakika İçinde Yeniden Başladı

Hafta sonu, Cardano'nun (ADA) ağı görünüşe göre kısa bir kesinti yaşadı ve görünüşe göre dakikalar içinde kendi kendine ve ağın kendisi tarafından otomatik olarak kurtarıldı.

Cardano (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, merkeziyetsizliğin değerini gösteren bir şekilde Twitter'da şu yorumu yaptı:

Charles Hoskinson, Coindesk'i Satın Alabilir

Hoskinson'dan bahsetmişken, CoinDesk'e olan ilgisiyle ilgili son olaylarını da anlatmak kaçınılmaz. Cardano'nun (ADA) yaratıcısı geçen hafta derginin satışa çıktığını yeni fark ettiği yorumunu yapmıştı.

Charles Hoskinson, Coindesk'i Satın Alabilir

Charles Hoskinson:

Hoskinson'ın kendisi de daha sonra diğer haber kaynakları tarafından CoinDesk'i satın alma olasılığı hakkında alıntılandı.

Bloomberg:

Cardano'nun (ADA) Performansı

Piyasa değerine göre en büyük sekizinci kripto olan Cardano (ADA), son günlerin genel yükseliş eğilimini takip etti ve Cardano (ADA) fiyatı 0,33 dolardan 0,38 dolara yükseldi .

Ancak Cardano (ADA) için yılın gerçek ve ilk pompası, Cardano'nun (ADA) 0,27 dolardan 0,34 dolara yükseldiği 8 Ocak günü gerçekleşti.

Yazma sırasında Cardano'nun (ADA) piyasa değeri 13 milyar doların üzerinde ve kripto piyasa hakimiyeti %1,24'tür.

Cardano'nun Yeni 2023 Güncellemesi: İşte Avantajları içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
Yorumlar(0)
Koinbox Lounge
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
MyDexPay Coin (XMD) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik