Anasayfa Analiz Çarpıcı Analiz: Ethereum Bu Tarihte 900 Dolara Düşebilir!

Çarpıcı Analiz: Ethereum Bu Tarihte 900 Dolara Düşebilir!

Analiz

Ethereum (ETH) fiyatı için sırada ne var? Uzmanlar hangi bölgelere dikkat çekiyor olabilir? Hepsi şimdi tüm ayrıntılarıyla Koinbox'ta...

Çarpıcı Analiz: Ethereum Bu Tarihte 900 Dolara Düşebilir!

Ethereum (ETH) 1.600 dolar aralığında işlem görüyor ve 2.000 dolar sınırını aşmak için ivme toplamakta zorlanıyor. Lider altcoin, 2023'te 1.500 ila 2.000 dolar arasında dalgalandı. Ethereum (ETH) endekslerde temkinli bir şekilde ilerliyor ve geçen aydan bu yana yaklaşık %15 düşüş yaşadı.

Ancak önde gelen kripto para analisti Nicholas Merten, Ethereum (ETH) fiyatının önümüzdeki süreçte 1.000 dolar seviyesinin altına düşebileceği konusunda bazı açıklamalarda bulundu.

Tahminine göre Ethereum (ETH), grafiklerde üç haneli rakamlarda işlem görebilir ve 890 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir.

Peki bu gerçekten mümkün mü? İşin teknik tarafında nasıl veriler oluşuyor? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

Ethereum (ETH) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Merten, YouTube'daki yarım milyon abonesine Ethereum (ETH) fiyatının yükselen üçgen paterninden çıkması için bir yıldan fazla zamanının olduğunu açıkladı. ETH'nin yükseliş formasyonunda direncinin üzerine çıkamamasının kripto para birimini zayıflattığını ve büyük olasılıkla bir çöküşe doğru gittiğini söyledi.

Çarpıcı Analiz: Ethereum Bu Tarihte 900 Dolara Düşebilir!

Analist, Ethereum (ETH) için işlerin daha da kötüye gidebileceğini ve 1.000 dolar seviyesinin altına düşebileceğine belirtiyor.

“Burada bir teklif yakalayamayacaksak, muhtemelen 1.100 doları yeniden ziyaret edeceğiz. Önceki destek aralığı ya da Haziran ayında burada olduğumuz gibi fiyat, negarif senaryoda 890 dolara kadar düşebilir...”

Ethereum (ETH) fiyatı, yazımız sırasında yaklaşık 1.630 dolar civarında borsada işlem görüyordu.

Çarpıcı Analiz: Ethereum Bu Tarihte 900 Dolara Düşebilir! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar