Anasayfa Altcoin Çarpıcı Hareketlilik! Justin Sun, Dev Borsadan 4 Farklı Coin Çekti

Çarpıcı Hareketlilik! Justin Sun, Dev Borsadan 4 Farklı Coin Çekti

Altcoin

TRON kurucusu Justin Sun, Binance borsasından önemli miktarda kripto para çekti.

Çarpıcı Hareketlilik! Justin Sun, Dev Borsadan 4 Farklı Coin Çekti

Lookonchain tarafından sağlanan bilgilere göre; Justin Sun, kısa bir süre önce Binance borsasından önemli miktarda altcoin çekti. Bu işlemler arasında 127.510 LINK (1,85 milyon dolar), 202.385 STORJ (200.000 dolar), 53,68 milyar PEPE (76,7 bin dolar) ve 13.904 DYDX (43.000 dolar) yer aldı. 

Bu büyük para çekme işlemleri, Sun'ın portföyündeki varlıkların aktif bir hareketine işaret ediyor ve kripto topluluğu içinde entrika ve spekülasyonları ateşliyor.

Şu anda Sun, bilinen cüzdanlarda 1,4 milyar dolarlık şaşırtıcı bir varlığa sahip ve bu da onu kripto para alanında önde gelen bir figür olarak konumlandırıyor. Bununla birlikte, Aralık ayının başından bu yana 310 milyon dolar civarında olduğu tahmin edilen son kâr kazançları incelemeden geçmedi.

Sun'ın varlıklarının önemli bir kısmı, 226 milyon dolar değerinde TRX, 125 milyon dolar değerinde BTT, 278 milyon dolar değerinde USDD, 48 milyon dolar değerinde STUSDT, 38,88 milyon dolar değerinde WTRX ve 24 milyon dolar değerinde JST tokenları dahil olmak üzere kendi kripto para ekosistemindeki unsurlardan oluşuyor.

Piyasadaki Dalgalanma Sun'ın Portföyünü de Etkiledi

Çarpıcı Hareketlilik! Justin Sun, Dev Borsadan 4 Farklı Coin Çekti

Sahip olduğu önemli varlıklara rağmen Sun'ın 2022'nin başında 3,19 milyar dolar değerinde olan toplam varlıkları, gözle görülür dalgalanmalar ve gerilemelerle karşı karşıya kaldı. Kripto para piyasasındaki dalgalanmanın, Sun'ın portföyünü etkilediği ve bu değişken ortamda en etkili oyuncuların bile dayanıklılığına ilişkin soruları gündeme getirdiği görülüyor.

Sun'ın borsaları HTX ve Poloniex'teki son hack olayları, kripto çabalarını çevreleyen türbülansa katkıda bulundu. Bu ihlaller, önemli miktarda kripto fonunun çalınmasıyla sonuçlanarak Sun'ın platformlarında uygulanan güvenlik önlemlerine gölge düşürdü ve dijital varlık borsalarının siber tehditlere karşı süregelen savunmasızlığını vurguladı.

Çarpıcı Hareketlilik! Justin Sun, Dev Borsadan 4 Farklı Coin Çekti içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik