Anasayfa Bitcoin Çarpıcı İddia: Dev Borsa, Bitcoin Çekimlerine Limit mi Getirdi?

Çarpıcı İddia: Dev Borsa, Bitcoin Çekimlerine Limit mi Getirdi?

Bitcoin

Coinbase'in Bitcoin çekimlerine limit getirdiği iddia edildi. Bunun üzerine söz konusu borsadan yanıt gecikmedi.

Çarpıcı İddia: Dev Borsa, Bitcoin Çekimlerine Limit mi Getirdi?

Kripto para borsası Coinbase, Bitcoin çekimlerine haftalık 5.000 dolar olmak üzere limit getirdiği yönündeki haberleri yalanladı.

Bir X kullanıcısı, Coinbase'den Bitcoin çekimi konusunda limit ile karşılaştığını iddia etti. Bu limit, haftalık 5,000 dolardı.

Gönderi; 250.000'den fazla görüntüleme, 420'den fazla retweet ve neredeyse 2.000 beğeni aldı. Aynı zamanda kripto para araştırmacısı Chris Black'in de dikkatini çekti. Black, bu iddiayı doğrulayabilecek biri olup olmadığını sordu.

Daha sonra Coinbase'den Bitcoin çekme konusunda herhangi bir kısıtlama olmadığı ortaya çıktı. Kullanıcıya göre; borsa desteği, kendisiyle iletişime geçti ve BTC blokajını kaldırdı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan bir Coinbase sözcüsü, Bitcoin çekimlerine limit getirildiği iddiasını yalanladı. Kullanıcı ise şöyle bir paylaşım yaptı:

Ne yazık ki neden dondurulduğuna dair algoritmalar hakkında oldukça saçma bir açıklama sundular. Panik yaratmak istemiyorum. Bu, istisnai bir durum olabilir.

"Haftalık Para Çekme Limitleri Bitcoin'e Yönelik Bir Saldırı"

Çarpıcı İddia: Dev Borsa, Bitcoin Çekimlerine Limit mi Getirdi?

Fakat kullanıcı, sorunun çözümünden memnun kalmadı. Kendi kendine yeterliliğin Bitcoin'in korunan bir ilkesi olması gerektiğini belirtti. Coinbase desteği tweet'i görmemiş olsaydı, parasını yavaş yavaş geri almak için haftada 5.000 dolar harcamaya mahkum olacaktı.

X kullanıcısı, "Haftalık para çekme limitleri, Bitcoin'e yapılan yavan bir saldırıdır." ifadesini kullandı.

Daha önce Berenberg Capital Markets analistleri; Coinbase'in Amerika Birleşik Devletleri'ndeki lobi çalışmalarının etkisinin, Hamas tarafından kripto para birimlerinin kullanıldığına dair raporlar nedeniyle büyük ölçüde zayıfladığını söyledi.

Bir rapor, Coinbase'in Kongre'yi kripto para birimleri konusunda daha fazla netlik için zorlama kampanyasına rağmen ABD'de sorunlarla karşılaşmaya devam ettiğini belirtiyor. 

Çarpıcı İddia: Dev Borsa, Bitcoin Çekimlerine Limit mi Getirdi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar