Ethereum HaberleriKripto Para Haberleri

Çarpıcı iddia! Ünlü analist, Ethereum’un nasıl 1,000 dolara çıkacağını açıkladı!

Ethereum son zamanlarda çok fazla manşetlere çıkıyor ve bunun asıl nedeni ise Ethereum 2.0 güncellemesinin her geçen gün yaklaşmasıdır. Son haftalarda Ethereum 2.0 için heyecan hızla artmaya başladı. Ethereum fiyatı da son günlerde büyük yükseliş hareketleri gördü.

Ethereum (ETH)

Şu anda Ethereum, Bitcoin’in düşüşe geçmesi ile birlikte kırmızı renkte işlem görüyor. ETH son 24 saat içinde %1’den daha fazla değer kaybetti 1 ETH şu anda 459 dolardan ya da 3,506 TL’den işlem görüyor.

Ethereum fiyatı 1,000 dolara çıkacak!

Popüler bir anonim kripto para analisti Pentoshi, kısa süre önce önerilen bir Ethereum güncellemesinin ETH fiyatını önemli ölçüde artıracağını iddia etti. Pentoshi, Ethereum İyileştirme Önerisi (EIP) 1559’un piyasaya sürülmesinin, ETH fiyatının gelecek yıl 1.000 doların üzerine çıkmasını sağlayacağını söyledi.

Pentoshi:

9 ayda EIP-1559. ETH’nin deflasyonist olma olasılığı vardır. Mevcut ihraç oranı, yılda %4’tür ve bu BTC ile aynıdır. ETH 2.0 ile bu ihraç oranı %1,5’a düşecek. Bu kısaca etikete sahip olmayan bir halvingdir. Her şey için ETH gereklidir; gas, DeFi, altcoinler, staking ve uniswap… 2021’de fiyat 1.000 ABD Dolarını geçecek.

EIP-1559’un ilk kez 2018’de önerilmiştir. EIP-1559, ETH ağının ücret mekanizmasını önemli ölçüde yeniden yapılandırmak için tasarlanmıştır. EIP-1559 yükseltmesi, tüm işlemlerin tüm kullanıcılar için aynı olan temel ücret adı verilen standart bir ücrete sahip olmasını sağlayacaktır.

Vitalik Buterin

Bu güncellemenin faydaları hakkında Ethereum kurucusu Vitalik Buterin:

Cüzdan geliştirmenin basitliği karmaşık ücret tahmin stratejilerine gerek kalmaması ya da hiçbir ücret olmamasıdır. Daha az ücret seçme ihtiyacı ile kullanıcıların kendileri ile ilgili bilgileri ifşa olasılığı azalır ve böylece gizlilik artar.

Bugünlerde Ethereum ve Bitcoin’in fiyatı hakkında her türlü iyimser tahminler var, özellikle Bitcoin son 3 yıl içinde ilk kez 16 bin dolara yükseldi.

“Son dakika: DeFi projesi hacklendi, milyonlarca dolar çalındı!” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/son-dakika-defi-projesi-hacklendi-milyonlarca-dolar-calindi/

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu