Anasayfa Altcoin Çarpıcı Rapor: Donald Trump, Bu Altcoin Zulasını Boşaltıyor!

Çarpıcı Rapor: Donald Trump, Bu Altcoin Zulasını Boşaltıyor!

Altcoin

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın, Ethereum (ETH) zulasının bir kısmını sattığı ifade edildi.

Çarpıcı Rapor: Donald Trump, Bu Altcoin Zulasını Boşaltıyor!

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın, Ethereum (ETH) zulasının bir kısmını sattığı bildiriliyor. Eski Başkan Trump'ın dijital para birimleri konusunda zengin bir geçmişi var. Ethereum, onun en çok tercih ettiği varlıklardan birini temsil ediyor.

Devam eden satış, kripto istihbarat hizmeti sağlayıcısı Arkham Intelligence tarafından da doğrulandı. Arkham Intelligence, aynı zamanda Coinbase Exchange'in, Ethereum varlıklarının tasfiye için yönlendirildiği aracı kurum olduğuna dikkat çekti.

Trump Toplam 1.075 ETH Sattı

Çarpıcı Rapor: Donald Trump, Bu Altcoin Zulasını Boşaltıyor!

Arkham Intelligence'ın haberine göre, Ethereum'un tasfiye edilmek üzere Coinbase'e devri yaklaşık 3 hafta önce başladı. Bu satış hamleleri, Trump'ın şu ana kadar başlattığı çok sayıda NFT koleksiyonu için aylarca süren Ethereum birikiminin ardından geliyor.

Arkham Intelligence'ın haberine göre, Trump şu ana kadar yaklaşık 2,4 milyon dolar değerinde toplam 1.075 ETH sattı. Bu da satışların Ethereum başına ortalama 2232,56 dolar fiyatla yapıldığına işaret ediyor. Bu fiyattan satılan Ethereum'un kâr marjının ne olduğunu belirlemek hemen mümkün değil çünkü telif ücretinin ödendiği fiyatlar belgelenmemiş durumda.

Coinbase mevduatlarına ilişkin bir incelemeye göre, fonlar borsaya farklı cüzdan adreslerinden yatırıldı. Bu da Trump'ın tüm NFT koleksiyonları için birden fazla hesabı yönettiği gerçeğinin altını çiziyor.

Arkham verilerine göre Coinbase'e yapılan en büyük para yatırma işlemi, daha önce tahmin edilen ortalama değere göre yaklaşık 446511,63 dolar değerinde olan 200 ETH miktarındaydı. 

Tasfiyenin Trump'ın devam eden kampanyasıyla doğrudan bir bağlantısı olmasa da bu, Ethereum'un geçen ay yüzde 17'den fazla artış gösterdiği ve geniş bir satış pozisyonu sağladığı bir zamanda geliyor.

Trump'ın Son NFT Koleksiyonu

Eski Başkan Trump, NFT koleksiyonlarını yayınlamasıyla dijital para ekosisteminde büyük bir popülerlik kazandı. Trump tarafından başlatılan ve "Mugshot Edition" olarak adlandırılan son NFT koleksiyonu, temelinde yatan hikaye ve ilgili avantajlar nedeniyle büyük beğeni topladı.

Koleksiyon, Trump'ın Ağustos ayı başlarında tutuklanmasından ve sabıka fotoğrafının koleksiyona dönüştürülmesinden ilham aldı. Mugshot Edition NFT'nin iki avantajı arasında Trump'ın Florida'daki Mar-a-Lago malikanesinde bir gala yemeği bileti yer alıyor. Öte yandan, Trump'ın tutuklandığı gün giydiği takım elbise de parçalara ayrılarak NFT sahiplerine gönderilecek.

Kaynak: CoinGape

Çarpıcı Rapor: Donald Trump, Bu Altcoin Zulasını Boşaltıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar