Anasayfa Sektörel Çarpıcı Tahmin: Kripto Para Piyasası Boğa Koşusunun Eşiğinde!

Çarpıcı Tahmin: Kripto Para Piyasası Boğa Koşusunun Eşiğinde!

Sektörel

Analist Jason Pizzino, kripto para piyasasının boğa koşusunun eşiğinde olduğuna dair bir tahmin yaptı.

Çarpıcı Tahmin: Kripto Para Piyasası Boğa Koşusunun Eşiğinde!

Kripto para analisti Jason Pizzino, kripto para piyasasının "boğa koşusu"nun eşiğinde olduğunu öne sürdü. Yakın tarihli bir YouTube videosunda Pizzino, piyasanın önceki döngülere benzer şekilde güç ve büyüme potansiyeli gösterdiğini iddia etti.

Bu, tıpkı önceki döngüde ve ondan önceki döngüde olduğu gibi bir boğa piyasasının başlangıcı. Başlangıçlar her zaman bu kadar net olmuyor.

Pizzino, piyasa netleştiğinde ve perakende yatırımcılar devreye girdiğinde bunun boğa piyasasının ilk aşamalarının sonu anlamına geldiğini vurguladı.

Her şey netleştiğinde perakende devreye girer. İşte o zaman herkes piyasaya girme konusunda heyecanlanır çünkü herkes aynı şeyi görür.

Çarpıcı Tahmin: Kripto Para Piyasası Boğa Koşusunun Eşiğinde!

Bitcoin'in Fiyatının 28.500 Doları Aşması Gerekiyor

Pizzino; Bitcoin'in boğa piyasası döngüsünü onaylamasının, kritik 28.500 dolar seviyesini aşması durumunda daha ikna edici olacağını iddia etti.

Analist, Bitcoin fiyatının 25.000 doların altında minimum zaman geçirdiğini ve son altı aydır bu seviyenin üzerinde konumunu koruduğunu belirtti.

Bununla birlikte Pizzino, boğaların yapacak daha çok işi olduğunu ve daha fazla ivme kazanmak için 26.550 doların üzerinde tutarlı haftalık kapanışlar görmesi gerektiğini vurguladı.

Pizzino, "28.500 dolardaki beyaz çizginin üzerine çıktığımızda bunu dile getirmeye başlayabilirim. Bu, Bitcoin'in yukarıda konsolidasyona başlaması ve devam eden daha düşük seviyelere gelip ardından 32.000 doları kırmaya çalışması için kilit seviyelerden biri." dedi. 

Bu yazının yazıldığı an itibarıyla Bitcoin, son yedi gün içinde neredeyse yüzde 3'lük bir artış göstererek 26.600 dolar civarında işlem görüyor.

Çarpıcı Tahmin: Kripto Para Piyasası Boğa Koşusunun Eşiğinde!

Kripto Yatırımcıları Faiz Kararını Bekliyorlar

Pizzino'nun analizi, kripto para piyasası katılımcılarının ABD Merkez Bankası'nın gelecek haftaki önemli makroekonomik olayını sabırsızlıkla beklediği bir dönemde geldi.

20 Eylül'de Federal Açık Piyasa Komitesi (FOMC) faiz oranlarına karar verecek. Piyasalar ağırlıklı olarak bu faiz oranlarının değişmemesini bekliyor.

CME FedWatch Tool'a göre, tüketici fiyat endeksinin Ağustos ayında yüzde 0,6 yükselerek 2023'teki en büyük aylık artışını gösteren veriler açıklandıktan sonra duraklama olasılığı yüzde 97 olarak gerçekleşti.

Popüler trader Crypto Santa, "FOMC ve Faiz Oranı kararları bir miktar volatiliteye neden olmalı, ancak BTC muhtemelen kısa vadede 25.000 - 27.000 dolar aralığında işlem görmeye devam edecek." ifadelerini kullandı. 

Bu arada Crypto Tony, 26.000 doların destek olarak tutulduğu iki potansiyel senaryonun altını çizdi. Trader, "Hala 26.100 dolara gerileme ve uzun bir tetikleme için bir sıçrama bekliyorum. Ya öyle olacak ya da 26.600 doları geri alırsak uzun vadeli bakacağım." açıklamasını yaptı. 

Kaynak: Cryptonews

Çarpıcı Tahmin: Kripto Para Piyasası Boğa Koşusunun Eşiğinde! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar