Anasayfa Altcoin Çarpıcı Veri: Shiba Inu, Bu Metrikte Yüzde 48.000 Artış Gördü!

Çarpıcı Veri: Shiba Inu, Bu Metrikte Yüzde 48.000 Artış Gördü!

Altcoin

Shiba Inu (SHIB) yakım oranının yaklaşık yüzde 48.000 artış gösterdiği bildirildi.

Çarpıcı Veri: Shiba Inu, Bu Metrikte Yüzde 48.000 Artış Gördü!

Shiba Inu, topluluğun 21 Kasım itibariyle bir kez daha muazzam miktarda token yakmasıyla birlikte kripto para dünyasında yeniden popülerlik kazanıyor.

Token, son yirmi dört saat içinde tanık olunan fiyat düşüşüne rağmen kripto para piyasası meraklıları arasında önemli bir ilgi gördü.

SHIB tokenlerinin yakılması, Shiba topluluğunun token ekonomiyi yükseltme çabasının bir sonucu olarak ortaya çıkan ve günümüzün kripto ortamında çok yaygın olan bir olgudur.

SHIB Yakım Raporu

Shibburn tarafından sunulan veriler, token yakımında büyük bir artış olduğunu gösterdi. Özellikle son yirmi dört saat içinde yakılan SHIB token miktarında yüzde 47.872'lik büyük bir artış kaydedildi ve 28,12 milyon SHIB yakıldı.

SHIB tokenlerinin agresif bir şekilde yakılması, SHIB topluluğunun tokenleri için destek oluşturması ve arzı azaltarak kıtlık yaratmasının bir sonucu gibi görünüyor.

Bilinmeyen bir cüzdan adresi olan 0x74dceef...665, muazzam miktarda SHIB yaktığı için kripto traderlarının ve yatırımcılarının dikkatini çekti. Bilinmeyen adres, yaklaşık dokuz saat önce 27,12 milyon SHIB yaktı.

Ayrıca, Shiba topluluğunun SHIB token ekonomisini yükseltmesinin bir sonucu olarak bugüne kadar 410,66 trilyon SHIB token yakıldı.

Çarpıcı Veri: Shiba Inu, Bu Metrikte Yüzde 48.000 Artış Gördü!

SHIB Fiyatı Nasıl Tepki Verdi?

Shiba Inu fiyatı son yirmi dört saatte yüzde 2,44'lük bir düşüş yaşayarak 0.000008391 dolara geriledi. Ayrıca, piyasa değeri yüzde 2,44'lük marjinal bir düşüşe tanık oldu. Bununla birlikte yirmi dört saatlik işlem hacmi yüzde 36,38'lik bir artış kaydederek 145,86 milyon dolara ulaştı.

İlginç bir şekilde SHIB'in tanık olduğu fiyat düşüşü, tokenlerin yakılmasındaki artışın aksine gerçekleşiyor. Çok büyük miktarlarda token yakılması, genellikle dolaşımdaki toplam token sayısında bir azalmaya işaret eder ve bu da fiyat artışına neden olur.

Fakat yokuş aşağı giden SHIB fiyatı, kripto para piyasası meraklıları arasında oldukça spekülasyon yarattı.

Kaynak: CoinGape

Çarpıcı Veri: Shiba Inu, Bu Metrikte Yüzde 48.000 Artış Gördü! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Rehber Dilara Avcıoğlu
Cardano Geliştiricileri: Kripto Dünyasında Önde Gelen Bir Ekip
Rehber Dilara Avcıoğlu