Coin Rehberi

Casper (CSPR) Coin Yorumları – CSPR Alınır mı?

Casper Coin Nedir?

Casper (CSPR) 30 Mayıs 2021’de piyasa girmiş ve Casper CBS standardı ile yapılmış ilk hisse kanıtları blok zinciridir. Casper (CSPR) Coin ise bu platformun yerel kripto para birimidir. Casper platformu blok zincir teknolojisinin, akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamaların küresel olarak kullanılmasını artırmayı hedeflemektedir.

Casper Coin Nedir?

Casper Coin Hangi Borsalarda Bulunur?

Casper (CSPR) Coin şu anda 13 borsada işlem görmektedir. Casper (CSPR) alabileceğiniz kripto para birimi borsaları sırasıyla; Gate.io, OKEx, Coinlist Pro, ZB.COM, AscendEX, MXC.COM, ZT.COM, BitZ, BitMart, ZBG, Hoo, Huobi Global ve BW.com. Bu borsalar arasında en başarılı olanlar Gate.io, OKEx ve Huobi Global’dır.

Casper Coin Alınır mı?

Casper (CSPR) Coin ucuz fiyata sahip altcoinlerden biridir. Ayrıca Casper (CSPR) Coin yeni bir kripto para birimi olduğundan dolayı yüksek bir potansiyele sahiptir. Bu yüzden Casper (CSPR) Coin yatırımcılar tarafından tercih edilebilir bir altcoindir.

Casper Coin Yorumları

En çok okunan Casper (CSPR) Coin yorumları:

1.       Zengin olmanın hep 1 adım gerisinden gelen biri olarak şansımı son olarak bu token’de denemek üzere uzun süredir takip ediyorum.

  1. Ön sipariş verdim. Alım sürecinde bir yarış olacak mı yoksa ön sipariş verenler limitler dahilinde alım yapabilecek mi sorusu kafamı kurcalıyor.
  2. Ekşiyi falan bilmemde projenin hype çok yüksek zaten, 1-2 seneden daha fazladır var olan bir proje. Coinlistle daha çok hype yakaladı, üstüne şu dönede kat kat değer kazanan proje neredeyse yok bu yüzden herkes Casper’a girebilmek için çalışıyor.
  3. Arz gayet az, talep de çok fazla olursa ilk satışlar o kadar başarılı olur. Çoğu kişi İCI ile alamayacak ve borsaya girmesini bekleyecek. Girdiğinde ise hype daha da artabilir.

Casper (CSPR) Coin Projesi

Casper (CSPR) Coin projesi 30 Mayıs 2021’de ana ağını çıkardı. Projenin yardımcı kurucusu ve CTO’su görevinde Medha Parlikar yer alıyor. Bir diğer yardımcı kurucu ve CEO görevinde Mrinal Manohar bulunuyor.

Casper (CSPR) Coin blok zincir teknolojisi ve hisse kanıtları ortak fikrinin kullanan bir projedir. Tamamen merkezi olmayan bir bakış açısına sahip olduğundan dolayı Casper (CSPR) Coin projesinin dünya genelinde kullanım alanı çok fazladır. Casper (CSPR) Coin son güncellemesinde blok zincir enerji tüketimini azalttı ve Bitcoin’e göre Casper (CSPR) %136.000 kat daha az enerji tüketiyor.

Casper Token Nereden Alınır?

Casper tokeni 13 farklı kripto para birimi borsasından satın alabilirsiniz.  Gate.io, OKEx ve Huobi Global bu borsaların en başında geliyor. Casper tokenini USDT, ETH, QC ve USD karışılığında satın alabilir ve satabilirsiniz.

Casper Yükselir mi?

Casper (CSPR) Coin piyasaya yeni girmiş bir kripto para birimidir. Huobi ve OKEx borsalarında 11 Mayıs 2021’de listlendiği tarihte 66.44 dolara kadar çıkarak rekor kırmıştır. Yine de o zamandan beri Casper (CSPR) Coin düşüş trendine girmiştir ve şu anda 0.28 dolardan işlem görüyor.

Casper (CSPR) Coin ilerleyen zamanlarda gerçek dünyada daha fazla kullanılmaya başlar ve yıllar içinde kendini kanıtlarsa fiyatı yükselebilir. Casper (CSPR) Coin projesinin arkasında CasperLabs’in bulunması da bu tokenin başarılı olabileceğini göstermektedir.

Casper Coin

Casper Coin Ön Satış Kaç TL?

Casper (CSPR) Coin ön satışında 3 adet satış opsiyonu sunuldu. İlk opsiyonda Casper (CSPR) token başına 0.13 Türk lirası, ikinci opsiyonda CSPR coin 0.17 Türk lirası ve üçüncü opsiyonda CSPR token başına 0.26 Türk lirasından satıldı. Bu fiyatlardan CSPR satın almayı başarabilen kişiler büyük bir getiri elde etti ve şu anki 2.42 Türk lirası fiyatına göre bile hala kârdalar.

Casper Coin Ön Satış Ne Zaman?

Casper (CSPR) Coin ön satışı 23 Mart 2021 ve 26 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşmiştir. Casper (CSPR) Coin ön satışı Coinlist adlı kripto para birimi borsasında tamamlandı ve şu anda CSPR 10’dan fazla kripto para borsasında işlem görüyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 7 Puan: 4.7]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Böyle şeyler araştırılarak yapılmalı. Gerçekten sizde bilgi verici bir sitesiniz. Bilgilenerek işlemleri daha rahat yapmayı sağlıyorsunuz

  2. Coinlerin devlet güvencesi ne zaman. Gelir.bunu hakkımda bilgilendirmeler çok iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu