Coin Rehberi

Celo (CELO) Yorum ve Tahminleri 2021

Piyasanın sessiz sedasız ilerleyen ve çok fazla tercih edilmeyen tokenlerinden biri desek öyle zannediyoruz ki yanılmış olmayacağız. Celo şu an Dolar seviyesinde ve düşüş eğilimi de devam ediyor. Analistlerin çok da fazla olumlu yorum yaptığı bir token değil ve 2021 yılı sonu ön görülerine bakıldığında 8 Dolar gibi bir tahmin karşımıza çıkıyor.

Celo (CELO) Nedir?

Celo, gerçekten ilginç bir sektör seçmiş durumda ve akıllıca olduğunu düşünüyoruz. Akıllı telefon kullanıcıları arasında dijital varlıkların bilinirliğini arttırmak gibi bir hedef belirlemişler ve bunu mümkün hale getiren bir blok zinciri oluşturduklarını da ifade etmek gerekiyor. Piyasaya güçlü bir giriş yapmış olmasalar da an itibarıyla kripto para piyasasında kendilerine özel bir yer edindiklerini net bir biçimde görebiliyoruz.

Celo (CELO) Güvenilir mi?

Celo, güven veren bir ekosisteme sahip ancak az önce de söylediğimiz gibi dikkat çekici ya da büyük bir varlık ne yazık ki değil. Güvenilir ve geleceği olduğunu düşünüyoruz fakat 2021 yılı sonunda bir yükseliş beklenmiyor ve uzun vadede kazanç elde etmek isteyenler için uzak durulması gereken bir varlık diye tanımlıyoruz.

Celo (CELO)
Celo (CELO) Yorum ve Tahminleri 2021 - Koinbox.net

Celo (CELO) Yorum

Celo, kısa vadede tercih edilebilir ve tabii ki bunu bu yıl için söylüyoruz. Uzun vadede bakıldığında yazımızın başında analistlerin tahminlerini sizinle de paylaştık. Yükseliş beklenmiyor ve hatta şu anki fiyatına kıyasla bir düşüş de gerçekleşecektir.

Celo (CELO) Fiyat Grafiği

Dolar seviyesinde yoluna devam eden token, düşüş eğilimini sürdürüyor ve bunun bir süre daha devam edeceğini düşünüyoruz. Güncel fiyat için sayfamızda yer alan fiyat tablosuna bakmanız daha sağlıklı ve daha doğru olacaktır.

Analistlerden 2021 Celo (CELO) Yorumları

Celo, geleceği olan ve güven veren tokenlerden biri fakat burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise düşüş eğiliminin güçlü bir şekilde devam ediyor olmasıdır. Yakın zamanda buna bir tepkinin gerçekleşmesi de beklenmiyor. Temkinli yatırımcılar için tavsiye edebileceğimiz bir token değil. Kısa vadede neler getirir bilinmez ancak uzun vadede kaybettirecek gibi görünüyor.

Celo (CELO) Fiyatı 2021

2021 yılı sonlarına gelindiğinde 8 Dolarlık bir rakamdan bahsediliyor. Ön görüler bu şekilde. Şu anki fiyatına baktığımızda ise Dolar olduğunu görebiliyoruz. 

Celo (CELO)
Celo (CELO) Yorum ve Tahminleri 2021 - Koinbox.net

Celo (CELO) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • Celo büyük bir patlama yaşayacak ama ne zaman? Piyasaya çıktığı ilk günden bu yana bu tokeni takip ediyorum. Ne yazık ki hiçbir zaman istediğimi alamadım ancak sabırlı davranmaya devam edeceğim.
  • Celo bana çok uzak bir token. Ne kısa vadede ne uzun vadede yatırım yapacağım bir token kesinlikle olamaz. Yatırım yapmak isteyen arkadaşlarımı da bu konuda uyarmak isterim.

Celo (CELO) İnceleme

Celo, dijital varlık piyasasının sessiz sedasız ilerleme kaydeden varlıklarından bir tanesi. Evet bu piyasada yer alıyor olması onu güvenli hale getirebilir ve en nihayetinde birçok borsada kendine yer bulmuş durumda ancak ciddi yatırımcılar için hiçbir zaman gerçek bir yatırım tercihi olacağını düşünmüyoruz. Analistlerin 2021 yılı sonu tahminleri de bunu daha net bir şekilde gözler önüne seriyor.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün